Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Airhead

Airhead Stand Up

  • Airhead Stand Up
  • Airhead Stand Up

Airhead Stand Up

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Airhead Stand Up

Każdy pensjonariusz musi wielkie wiosło wiosła wiosła pokładzie. Jeżeli jesteś zawodnik, który kocha posiadające lekkie wiosło lub jeśli szukasz, aby uzyskać wiosło, które jest lżejsze, The airhead CSF SUP Paddle jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! Jest to? Jeden rozmiar dla wszystkich? wiosła o regulowanej długości do własnych potrzeb ciała i wiosła. Wał jest w 100% z włókna szklanego, dzięki czemu wiosło lekki dotyk. Z włókna szklanego jest również w łopatki, wzmacniając! ABS kaczki stopę? nóż. Jeśli jesteś w potrzebie nowej płycie wiosło wiosła, mamy kilka łyżek SUP dla ciebie do wyboru, ale airhead CSF SUP Paddle jest jednym powinno się rozważyć w wyszukiwaniu!

Dane techniczne:

lżejsze

Rozmiar uniwersalny

Długość dostosowuje się od 160 do 210 cm

100% wału z włókna szklanego

Wzmocnionego włóknem szklanym ABS? Duckfoot? nóż

Waga: 2,32 funta (1,05 kgs)


Airhead Stand Up jest idealny, by dopełnić twój sprzęt sporty ekstremalne. W twoim sklepie online xtremeinn, można skorzystać z wielu ciekawych promocji i jeśli złożysz zamówienie od razu na xtremeinn, otrzymasz je w ciągu kilku dni w domu. Ponadto w naszym sklepie internetowym sporty ekstremalne znajdziesz inne produkty sporty ekstremalne dopełniające Airhead Stand Up.

Cechy Airhead Stand Up

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij