up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Black Friday

Ten Black Friday 2021 w Xtremeinn będzie legendarny.

Przygotuj się na Black Friday 2021 w naszym sklepie Xtremeinn. Świętujemy najbardziej znane na świecie oferty z najlepszymi rabatami, dzięki czemu możesz przewidzieć świąteczne zakupy. Tak więc, aby kupić sprzęt do sportów ekstremalnych, takich jak uprawianie rolek, deskorolki lub sportów wodnych, wybierz nasze Oferty na Black Friday. Jeśli lubisz silne emocje, odkryj w naszym sklepie szeroką gamę sprzętu do sportów ekstremalnych.

W zaciszu własnego domu dobrze rozejrzyj się po naszym sklepie Xtremeinn i zdobądź najlepszą odzież do surfingu, ochronę, aby czuć się bezpiecznie, materiał regeneracyjny do sportów ekstremalnych i wszystko, czego potrzebujesz od najlepszych marek, których wytrzymałość i trwałość są gwarantowane.

Co to jest Black Friday?

Black Friday jest znany jako dzień, w którym tysiące sklepów i firm w wielu krajach na całym świecie (pierwotnie w Stanach Zjednoczonych) obniżają ceny, aby miliony klientów mogły kupić wszystko, czego chcą w niewiarygodnych cenach i być gotowy na Boże Narodzenie ze wspaniałymi prezentami. Czy wiesz, co chcesz kupić w ten Black Friday ? Znajdź w Xtremeinn wszystko, czego potrzebujesz!

Kiedy jest Black Friday?

Następny Black Friday będzie 26 listopada. Ten wspaniały dzień odbywa się co roku dzień po Święcie Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych. W Xtremeinn przedłużymy go do Cyberponiedziałku i rozpocznie się w piątek, 19 listopada.

Skorzystaj z wspaniałych rabatów w Black Friday w naszej szerokiej gamie produktów, które przygotowaliśmy w Xtremeinn , abyś dał się ponieść chęci zakupu tego, co najbardziej potrzebujesz, aby ukończyć i osiągnąć swoje cele w swoim ulubionym sporcie.

Skorzystaj z niesamowitych ofert Black Friday i przygotuj się na Świąteczne, zakupy dla swojego partnera, dziecka, siostrzenicy lub siostrzeńca, rodziców lub przyjaciół lub innych bliskich.

Historia Black Friday

Istnieje kilka teorii opisujących prawdziwe początki Black Friday. Jeden z nich mówi, że termin „Black Friday” został użyty po raz pierwszy 24 września 1869 r. z powodu załamania finansowego spowodowanego przez Jaya Goulda i Jima Fiska, którzy doprowadzili do zbankrutowały setki firm na Wall Street.

Sto lat później Filadelfia zablokowała ruch uliczny, robiąc świąteczne zakupy po Święcie Dziękczynienia, a termin ten odnosi się do chaosu w mieście. Jest to historia, która być może najbardziej przypomina obecnego ducha Black Friday. New York Times stworzył ten termin w 1975 roku, aby opisać ten sam scenariusz wywołany sprzedażą w Nowym Jorku po Święcie Dziękczynienia. Dzięki.

Dlatego nie ma dokładnej daty kiedy zaczął się Black Friday, ale tradycja ta trwa w Stanach Zjednoczonych od ponad 50 lat, a wiele krajów na całym świecie również przyjęło tę datę. klientów i zwiększyć sprzedaż. W Hiszpanii to Apple rozpoczął sprzedaż w 2010 roku, ale od 2012 roku do świętowania dołączyły również setki sklepów fizycznych i wirtualnych. W Xtremeinn uczestniczymy również w tej uroczystości z wieloma niesamowitymi ofertami.

Cyber Monday 2021

Według legendy nie może być dobrego czarnego piątku bez Cyber Monday. A jeśli uważasz, że cały tydzień nie wystarczy, nadchodzi również Cyber Monday z niesamowitymi rabatami, na wypadek, gdybyś musiał nadrobić stracony czas. Początki Cyber Monday sięgają 2005 roku w Stanach Zjednoczonych, kiedy sklepy wirtualne lub e-commerce chciały zwiększyć sprzedaż internetową dzięki imponującym rabatom. Cyber ​​poniedziałek 2021 będzie obchodzony 29 listopada , więc możesz przejść do Xtremeinn i znaleźć najlepsze oferty.

clouse menu Zamknij