Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Bodyathlon

Bodyathlon Magnesium 90 Units

  • Bodyathlon Magnesium 90 Units
  • Bodyathlon Magnesium 90 Units

Bodyathlon Magnesium 90 Units

Opis produktu Bodyathlon Magnesium 90 Units

Podstawowy minerał w organizmie, który zmniejsza zmęczenie i stawia mięśnie na 100%.

Co to jest Magnez?

Magnez jest podstawowym minerałem w ponad 300 procesach zachodzących w ciele. Zielone warzywa liściaste zapewniają najwięcej magnezu, chociaż zmniejszyły swój udział, ponieważ pola uprawne są nawożone substancjami chemicznymi, a nie materiami organicznymi.

Dwa kapsułki BodyTlon zapewniają 120% zalecanej dziennej ilości lub wartości referencyjnej odżywienia.

Po co to jest?

Kilka badań wykazało ich udział w poprawie skurczu mięśni. Niedobór może prowadzić do zmęczenia, zmęczenia mięśni lub nudności. Udowodniono również, że obniżają poziomy kwasów w sokach żołądkowych. Ponadto, magnez jest niezbędną częścią kości, więc pomóż im wzmocnić.

Krótko mówiąc, magnez jest podstawą dobrego samopoczucia organizmu i powinieneś zawsze mieć wystarczająco dużo, aby sprostać twoim fizycznym wyzwaniom.

Jak używać?

Zalecamy przyjmowanie 2 kapsułek dziennie podzielonych na dwa posiłki.

Co zawiera każda tabletka Magnesium BodyAthlon?

Wysokiej jakości magnez wolny od wszelkich zanieczyszczeń dzięki własnemu procesowi produkcyjnemu i przypuszczając, że wkład:

450 mg magnezu

Są to podstawowe składniki znalezione w następującej proporcji:

306 mg Tlenku Magnezu

200 mg glicynianu magnezu

Quién puede tomarlo?

Todo el mundo debería tener los niveles correctos de magnesio en su cuerpo, y más si vas a realizar una actividad física regularnie. Si corres, haces ciclismo o juegas a futbol este mineral básico te ayudará.


Już teraz możesz kupować w komfortowych warunkach w domu, online w sklepie sporty ekstremalne. Kupuj Bodyathlon Magnesium 90 Units z gwarancją najniższej ceny. Nie czekaj dłużej i zobacz inne powiązane sporty ekstremalne produkty z kategorii Zdrowie i odżywianie, które dopełnią twoje zamówienie. xtremeinn oferuje także profesjonalną obsługę dostawy.

Cechy Bodyathlon Magnesium 90 Units

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij