Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Bodyathlon

Bodyathlon Tribulus 90 Units

  • Bodyathlon Tribulus 90 Units
  • Bodyathlon Tribulus 90 Units
  • Bodyathlon Tribulus 90 Units

Bodyathlon Tribulus 90 Units

Opis produktu Bodyathlon Tribulus 90 Units

Tribulus terrestris ma działanie tonizujące wspomagające metabolizm i przeciwdziała zmęczeniu fizycznemu i psychicznemu.

Saponiny zawierające Tribulus terrestris pomagają zachować napięcie mięśniowe i stymulują produkcję testosteronu. Czynniki, które pomogą Ci zbudować swoją masę mięśniową.

Co to jest Tribulus terrestris?

Tribulus jest rodzajem roślin, wśród których jest Tribulus terrestris. Pozytywny efekt Tribulus jest dostarczany przez saponiny, które zawiera, które są glikozydami. Inne rośliny zawierające saponiny to na przykład żeń-szenia lub manioku.

W Tribulus Bodyathlon stężenie saponin wynosi 40%, które uzyskuje się z owoców rośliny

Po co to jest?

Agencja ds. Bezpieczeństwa Żywności opisała Tribulus terrestris jako suplement diety, który pomaga utrzymać metaboliczny ton mięśni i regeneracji po wysiłku fizycznym lub umysłowym.

Jak używać?

Zalecana dawka dobowa wynosi 2 kapsułki. Daj im dwa strzały rano i jeden przed pójściem spać. Dzienna dostawa saponinów Tribulusa wynosi 440 mg.

Co zawiera każda tabletka leku Tribulus?

Owoce tribulus terrestris Starr 030612 0067

Każda tabletka zawiera 550 mg Tribulus terrestris, z czego 40% to saponiny (220 mg)

Kto może to wziąć?

Wszyscy ci, którzy chcą uzupełnić dietetyczne uzupełnienie definicji swoich mięśni. Również ci, którzy chcą poprawić ich regenerację po wysiłku fizycznym, mogą skorzystać ze skuteczności Tribulus Terrestris.


Chcesz poznać, inne powiązane produkty sporty ekstremalne od Bodyathlon? W xtremeinn, kupisz potrzebny sprzęt Suplementy sportowe, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Bodyathlon Tribulus 90 Units jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Cechy Bodyathlon Tribulus 90 Units

Suplementy dla sportowców
Format

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności