Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Born fruits

Born fruits Semi Dehydrated Pear Box 8 Units

  • Born fruits Semi Dehydrated Pear Box 8 Units
  • Born fruits Semi Dehydrated Pear Box 8 Units
  • Born fruits Semi Dehydrated Pear Box 8 Units

Born fruits Semi Dehydrated Pear Box 8 Units

Opis produktu Born fruits Semi Dehydrated Pear Box 8 Units

Wreszcie Born wpadł na doskonały gruszki ... idealnej odmiany dla zachowując pełną głębię smaku po pół suszone. Idealny do jedzenia we własnym zakresie lub mieszania do ciasta, dżemy i sosy. Na Born stosujemy unikalny, proces rzemieślniczej osiągnąć smaki, że będzie Pan pożera nasze gruszki.

Cechy:

Gruszki są źródła minerałów, takich jak sód, wapń, magnez, fosfor, jod, a co najważniejsze, potas.

Zawierają one złośliwość, cytrynowy i kwasy szczawiowego, a także garbniki, które mają właściwości ściągające i przeciwzapalne.

Gruszki są doskonałym źródłem rozpuszczalnego błonnika, który nie tylko pomaga regulować trawienie, ale także pomaga organizmowi wyeliminować cholesterolu.

Gruszki zapewnić węglowodany w postaci prostych cukrów i niskiej zawartości tłuszczów, białek i lipidów.


Interesuje Cię Born fruits Semi Dehydrated Pear Box 8 Units? Jest w tym momencie w naszym sklepie xtremeinn, naszym sporty ekstremalne sklepie online. W xtremeinn znajdziesz więcej produktów sporty ekstremalne marki Born fruits. Nie czekaj i ciesz się Born fruits Semi Dehydrated Pear Box 8 Units - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment sporty ekstremalne.

Cechy Born fruits Semi Dehydrated Pear Box 8 Units

Artykuły spożywcze

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności