Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Gps Map 64

Garmin Gps Map 64

Garmin Gps Map 64

Garmin Gps Map 64

  • Garmin Gps Map 64
  • Garmin Gps Map 64
  • Garmin Gps Map 64
  • Garmin Gps Map 64
  • Garmin Gps Map 64
  • Garmin Gps Map 64

Garmin Gps Map 64

Opis produktu Garmin Gps Map 64

Wytrzymała, w pełni funkcjonalny PDA z GPS i GLONASS Nomen


- Kolorowy ekran 2.6 "czytelny światło słoneczne


- Wysokiej czułości odbiornik GPS i GLONASS quad helix z anteny


- 4 GB pamięci wewnętrznej i gniazdo kart microSD ™


- 250.000 wstępnie załadowane do pamięci podręcznej cache elektronicznego z Geocaching.com


GPSMAP 64 posiada 2.6 "kolorowy ekran czytelny światło słoneczne, które obsługuje Birdseye satelitarne (wymagana subskrypcja) oraz Garmin Custom Maps. Wytrzymały i wodoodporny, GPSMAP 64 wykorzystuje quad helix anteny do najwyższej recepcji.Poznaj terenu:


GPSMAP 64 posiada wbudowaną mapę bazową z zacienionym światowym ulgą więc można poruszać się z łatwością wszędzie. Z nawigacji do zdjęć umożliwia pobieranie zdjęć tagami geograficznymi z internetu i nawigacji do nich.Keep Your Fix:


Dzięki antenie quad helix oraz wysokiej czułości, GPS i GLONASS, odbiornik GPSMAP 64 lokalizuje pozycję szybko i precyzyjnie i utrzymuje swoje położenie nawet w osłoniętych miejscach i głębokich kanionach. Korzyści są oczywiste - czy jesteś w gęstym lesie, czy w pobliżu wysokich budynków i drzew, można liczyć na GPSMAP 64, aby pomóc Ci znaleźć drogę, gdy jej potrzebujesz najbardziej.Dodaj Maps:


Dodawanie nowych map do GPSMAP 64 jest łatwe z naszej tablicy szczegółowych map topograficznych, morskich i drogowych. Z 4 GB wbudowanej pamięci oraz gniazdo kart microSD, można łatwo pobrać TOPO 24K i 100K mapy i trafić na szlak, podłączyć BlueChart ® g2 fabrycznie karty za wspaniały dzień na wodzie lub dane map City Navigator NT ® dla turn-by -włączyć routing na drogach (zobacz kartę mapy do zgodności). GPSMAP 64 obsługuje również Birdseye satelitarne (wymagana subskrypcja), która pozwala ładować obrazów satelitarnych do urządzenia i integrować je z mapami. Dodatkowo, 64 jest kompatybilny z Custom Maps, format map, który pozwala przekształcić papier i map elektronicznych łatwo do pobrania dla map w urządzeniu, za darmo.Znajdź Fun:


GPSMAP 64 obsługuje elektronicznego geocaching z 250000 preinstalowanym skrytek z podpowiedzi i opisy z Geocaching.com i ma 16-godzinny czas pracy baterii. Przechodząc elektronicznego, jesteś nie tylko pomoc środowiska, ale także poprawę efektywności. GPSMAP 64 zapisuje i wyświetla kluczowe informacje, w tym lokalizacja, teren, poziom trudności, wskazówki i opisy, co oznacza, że ​​nie ma więcej ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz wydruków papierowych! Smukły i lekki, 64 jest doskonałym towarzyszem wszelkich zajęć na świeżym powietrzu.Zaplanować następną podróż:


Zatroszczyć się o kolejną przygodę z BaseCamp ™, oprogramowanie, które pozwala na przeglądanie i porządkowanie mapy, waypointy, trasy i ścieżki. Darmowe oprogramowanie do planowania podróży, nawet pozwala na tworzenie Garmin Adventures, które można podzielić się z przyjaciółmi, rodziną lub innymi odkrywców. BaseCamp wyświetla danych map topograficznych w 2-D i 3-D na ekranie komputera, w tym linie konturów i profili elewacyjnych. To również może przesłać nieograniczoną ilość zdjęć satelitarnych do urządzenia, gdy w połączeniu z subskrypcją BirdsEye Obrazowania Satelitarnego.Cechy:


Quad helix antena GPS / GLONASS:


Znajdź drogę z pierwszego quad helix odbiornik GPS, który śledzi zarówno satelitów GPS i GLONASS jednocześnie. Podczas ich stosowania razem odbiornik ma zdolność do blokowania na 24 satelitów niż przy użyciu samego GPS, dzięki można "blokady" do pozycji szybciej.Preinstalowanym skrzynki:


Rozpocząć buforowanie, wybierając od razu 250.000 fabrycznie skrzynek z Geocaching.com. Buforuje się wraz ze wskazówkami i opisami, aby zacząć grę w dobrym kierunku.Szerokie wsparcie Mapa:


Z gniazda kart microSD ™ i dużą pamięć wewnętrzną, GPSMAP 64 umożliwia ładowanie różnych map, w tym TOPO 24K, BlueChart ® g2, City Navigator NT ® i Birdseye satelitarne (wymagana subskrypcja).System podwójnej baterii:


Idź dalej z GPSMAP 64s długotrwałej 16 godzin pracy na baterii. Działa z 2 bateriami AA lub opcjonalny akumulator NiMH, który jako dodatkowy bonus, można ładować podczas gdy wewnątrz urządzenia.Dane techniczne:


Fizyczne i wydajność:


- Wymiary urządzenia, SxWxG 2.4 "x 6.3" x 1.4 "(6,1 x 16,0 x 3,6 cm)


- Wymiary wyświetlacza, szer. x wys. 1,43 "x 2,15" (3,6 x 5,5 cm), 2,6 "diag (6,6 cm)


- Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys. 160 x 240 pikseli


- Typ wyświetlacza transflective, 65-K TFT


- Waga 9,2 uncji (260,1 g), z bateriami


- Bateria 2 baterie AA (nie dołączone); zalecane NiMH lub litowo


- Żywotność baterii 16 godzin


- Ocena Woda IPX7


- Nie spławikowe


- Bardzo czuły odbiornik Tak


- Interfejs USB i NMEA 0183 zgodnyMapy i pamięć:


- Mapa bazowa Tak


- fabrycznie mapy ma


- Możliwość dodawania map Tak


- Wbudowane 4 GB pamięci


- Akceptuje karty danych kart microSD ™ (brak w zestawie)


- Waypointy / ulubione / pozycje 5000


- Trasy 200


- Tor zaloguj 10000 punktów, 200 zapisanych utworówCechy i zalety:


- Automatyczne trasowanie (zakręt po zakręcie trasy na drogach) Tak (z opcjonalnym Szczegółowe mapowanie dróg)


- Elektroniczny kompas Nie


- Ekran dotykowy Nie


- Nie wysokościomierza barometrycznego


- Bez aparatu


- Geocache Tak (bez papieru)


- Kompatybilny Tak Custom Maps


- Nawigacja Zdjęcie (nawigacja do zdjęć oznaczonych znacznikami geograficznymi) Tak


- Hunt / Ryby Tak kalendarz


- Słońce i księżyc Tak informacji


- Tide tabele Tak (z opcjonalnym BlueChart)


- Obliczenia Obszar Tak


- Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych) Tak


- Jednostka do jednostki transferu (bezprzewodowe udostępnianie danych podobnym jednostek) nr


- Przeglądarka zdjęć Tak


- Kompatybilny Garmin Connect ™ (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych) TakW zestawie:


- GPSMAP 64


- Smycz


- Kabel USB


- Instrukcja


Witaj w naszej Garmin Gps Map 64 specjalnej promocji. W xtremeinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu sporty ekstremalne, ale również informacje na temat produktów sporty ekstremalne, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Gps ręczny .

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Garmin Gps Map 64

GPS/GLONASS
HRM w zestawie
Kolor
Kolor
Aktywność

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Garmin gpsmap 64

-

Nawigator przyszedł do Piotra przez 10 dni, po raz pierwszy zamówić na tej stronie, wszystko poszło bez problemów, śledzić całą drogę, wszystko jest w porządku.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

POLECANY DLA CIEBIE

Zobacz wszystkie produkty