Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Garmin

Garmin Oregon 750t TopoActive Europa Occidental

Garmin Oregon 750t TopoActive Europa Occidental

Garmin Oregon 750t TopoActive Europa Occidental

Garmin Oregon 750t TopoActive Europa Occidental

  • Garmin Oregon 750t TopoActive Europa Occidental
  • Garmin Oregon 750t TopoActive Europa Occidental
  • Garmin Oregon 750t TopoActive Europa Occidental
  • Garmin Oregon 750t TopoActive Europa Occidental
  • Garmin Oregon 750t TopoActive Europa Occidental
  • Garmin Oregon 750t TopoActive Europa Occidental

Garmin Oregon 750t TopoActive Europa Occidental

Opis produktu Garmin Oregon 750t TopoActive Europa Occidental

Wytrzymała GPS / GLONASS ręczny z wbudowanym Wi Fi®, aparat fotograficzny i TopoActive map

Wzmocniona antena GPS i umożliwia lepszy odbiór i wydajność GLONASS; 3-osiowy kompas z akcelerometru i czujnika barometrycznego wysokościomierza

3 calowy czytelny w słońcu ekran dotykowy o podwójnej orientacji (poziomej lub widoku pionowym)

Rozszerzona łączność bezprzewodowa (Wi Fi, Bluetooth, ANT + ® stanie); obejmuje inteligentne Notifications1 i automatyczne przesyłanie do Garmin Connect ™ społeczności online i wspiera aktywne Pogoda i Geocaching na żywo

8-megapikselowy aparat autofocus, który automatycznie geotags zdjęcia

Preinstalowanym TopoActive Mapa Europy i zawiera 1 rok subskrypcji BirdsEye Satellite Imagery

Dzięki wzmocnionej anteny dla lepszego odbioru satelitarnego, The Oregon 750t GPS i GLONASS podręczny stawia jeszcze bardziej wielkie zewnątrz na wyciągnięcie ręki. Czy jesteś wędrówki, kolarstwo, geocaching, wspinaczkę, kajaki, jazda na szlak lub cokolwiek, to solidna nawigacja jest gotowa na wszystko. Oferuje on wielowahaczowe łączność bezprzewodowa (Wi Fi, Bluetooth i ANT +), aktywne wsparcie pogody z animowanymi nakładki radar, 1 rok subskrypcji BirdsEye Satellite Imagery i wbudowany 3-osiowy kompas z wysokościomierza barometrycznego.

Więcej Łączność Mniej Complexity1

Rozszerzone funkcje bezprzewodowe Oregon 750T łatwiej niż kiedykolwiek, aby zaktualizować oprogramowanie, otrzymują Smarta Notifications1 sprawdzić radar2 pogody i przesłać przygody Garmin Connect. Można nawet udostępniać dane o lokalizacji LiveTrack lub geocache odkryć poprzez WiFi lub smartphone. Inteligentne Powiadomienia za pośrednictwem połączenia Bluetooth z kompatybilnym telefonie pozwala odbierać e-maile, teksty i alarmy bezpośrednio na urządzeniu. Dzięki czemu można zobaczyć, co się dzieje, gdy jesteś uciec od tego wszystkiego. Standardowo wyposażony jest w podwójny system baterii, która pozwala korzystać z tradycyjnych baterii typu AA lub akumulator NiMH jest zasilacz.

Znajdź Zabawa z Geocaching.com

Łączność bezprzewodowa z Geocaching.com na Oregon łatwiej niż kiedykolwiek, aby cieszyć się doskonałą doświadczenie geocaching. Można ustawić urządzenie, aby automatycznie na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi skrytek. Nigdy więcej ręcznego wprowadzania współrzędnych oraz drukowania na papierze dane cache.

Weźmy Zdjęcia oznaczone tagiem geograficznym

lokalizacje wychwytywania i wspomnienia z aparatem 8 megapikseli. Każde zdjęcie jest automatycznie geotagged, co pozwala na łatwe poruszanie się z powrotem do tego dokładnie miejscu w przyszłości. Można przesyłać i udostępniać swoje ulubione zdjęcia z przyjaciółmi za pośrednictwem Garmin Adventures ™, część społeczności online Garmin.

Poruszać się po drodze

Oregon 750t ręczny zapewnia kompleksową nawigację i śledzenia, aby poprowadzić Cię i na uboczu, za pomocą GPS i GLONASS plusa ABC (wysokościomierz, barometr i kompas) możliwości czujników. Wbudowany wysokościomierz dostarcza dane wysokościowe, aby dokładnie monitorować wejścia i zejścia, a barometr może być stosowany do przewidywania zmian pogody, pokazując krótkie trendy utrzymujące się w ciśnieniu powietrza. 3 osi elektroniczny kompas utrzymuje łożysko, czy jesteś w ruchu, czy nie. Jest też funkcja TracBack® na Oregon 750T, które pomogą Ci poruszać się z powrotem do punktu wyjścia tą samą drogą, którą przyszedłeś. Można również zaznaczyć lokalizacje, takie jak kemping, pojazdu lub innych punktów zainteresowania, do których chcesz na nawigacji powrotnej.

Cieszyć się widokiem na żywy obraz

Oregon 750t podręczny posiada jasny, czytelny w słońcu 3 calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy z podwójnej orientacji dla poglądów poziomym lub pionowym. Z łatwością obsługuje wiele opcji mapowania takie jak BlueChart® g2 HD do nawigacji wodnej lub miasta Navigator® NT dla zakręt po zakręcie kierunkach jazdy. Trwała i woda przystosowana do IPX7, seria Oregon jest zbudowany, aby utrzymać dostarczanie ważnych mapowania i śledzenia danych, bez względu na elementy rzucić na ciebie. Plus, można nawet dostosować obrazu tworzonego Oregonie bezpłatnie pobrać z Garmin Connect ™ IQ line store3.

Zaplanować następną podróż

Zatroszczyć się o kolejną przygodę z BaseCamp ™, oprogramowanie, które umożliwia przeglądanie i organizowanie map, waypointy, trasy i ślady. To bezpłatne oprogramowanie do planowania podróży, nawet pozwala na tworzenie Garmin Adventures, które można podzielić się z przyjaciółmi, rodziną lub innymi odkrywców Internecie. BaseCamp wyświetla na ekranie komputera wszelkie dane map topograficznych zapisanych w urządzeniu, w tym linie konturów i profili elewacyjnych. To również może przenieść prawie nieograniczoną liczbę obrazów satelitarnych do urządzenia z dołączonym 1 rok subskrypcji BirdsEye Satellite Imagery.

1W w połączeniu z kompatybilnym telefonie. Zobacz garmin.com/ble dla kompatybilności.

2Active Pogoda jest dostępny w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Niemiec, Belgii, Holandii, Luksemburgu, Szwajcarii, Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Austrii i Słowenii z częściowym pokryciu w północnych Włoszech.

3Apps widgety i pola danych zostaną wprowadzone, gdy staną się one dostępne; nie wszystkie produkty mogą być dostępne przez cały czas. Proszę sprawdzić na naszej stronie internetowej aktualnej inwentaryzacji wyrobów IQ Connect.

Znak słowny Bluetooth® i logo są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc. Wi Fi ® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Wi-Fi Alliance.

Własności fizyczne i działanie

Fizyczne wymiary 6,1 x 11,4 x 3,3 cm

Rozmiar wyświetlacza, WxH 3,8 x 6,3 cm; 3 "diag (7.6 cm)

rozdzielczość ekranu, WXH 240 x 400 pikseli

Typ wyświetlacza TFT dotykowy kolorowy Transflective

Ekran dotykowy

Waga 209,8 gz bateriami

Akumulator NiMH (w zestawie) lub 2 baterie AA (brak w zestawie); NiMH lub litowo poleca

Żywotność baterii do 16 godzin

Ocena Woda IPX7

Wysoka czułość odbiornika

Szybki interfejs USB i NMEA 0183 zgodny

Kamera Tak (8 megapikseli z automatycznym ustawianiem ostrości, zoom cyfrowy)

barometryczny

Elektroniczny kompas Tak (tilt kompensowane 3 oś)

Jednostka do przeniesienia jednostki (dane akcje bezprzewodowo z podobnych jednostek) Tak (plus zdjęcia i mapy niestandardowe)

Mapy i Pamięć

Mapa bazowa

Zainstalowane mapy Tak (TopoActive Europa)

Możliwość dodawania map

Wbudowana pamięć 4 GB

Akceptuje karty danych karty microSD ™ o pojemności do 32 GB (brak w zestawie)

Własne punkty POI (możliwość dodawania punktów szczególnych)

Waypointy / ulubione / lokalizacje 10000

trasy 250

Ślad 20,000 punktów, 250 utwory zapisane

Cechy Outdoor

Automatyczne trasowanie (zakręt po zakręcie trasy na drogach) Tak (z opcjonalnym Mapowanie szczegółowymi drogami)

Geocaching przyjazne Tak (bez papieru)

Niestandardowe mapy kompatybilne

Polowanie / kalendarz ryby

Słońce i księżyc informacji

tabele pływów

Wyliczenie Area

przeglądarka zdjęć

Garmin Connect ™

Garmin Connect ™ kompatybilne (społecznością online umożliwiającą analizowanie, sortowanie i udostępnianie danych)

Dodatkowy

Bezprzewodowy kompatybilny: Tak (Wi Fi, Bluetooth i ANT +)

Mapa segmenty: 15000

Aktywny Pogoda: Tak

Połączyć IQ kompatybilnego: Tak (widgety, aplikacje i pola danych)

Latarka: Tak

W pudełku :

Oregon 750t

Preinstalowanym TopoActive Europie

Akumulator Akumulator

kabel USB

Zasilacz sieciowy

karabińczyk

Dokumentacja


W tym momencie, Garmin Oregon 750t TopoActive Europa Occidental jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W xtremeinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Elektronika i w kategorii Gps ręczny. Posiadamy szeroki wybór Gps ręczny dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Garmin Oregon 750t TopoActive Europa Occidental

GPS/GLONASS
Pulsometry
Kolor

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij