Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Globalstar

Globalstar Spot Gen3

  • Globalstar Spot Gen3
  • Globalstar Spot Gen3
  • Globalstar Spot Gen3

Globalstar Spot Gen3

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Globalstar Spot Gen3

Najnowsza generacja nagradzanych urządzeń Spot, Spot Gen3, zapewnia krytyczną, ratującą życie linię komunikacji z wykorzystaniem w 100% technologii satelitarnej.

Gdy Twoje przygody przenoszą Cię poza komórkę, SPOT Gen3 pozwala rodzinie i przyjaciołom wiedzieć, że jesteś w porządku lub wysyła ratownikom swoją lokalizację GPS, wszystko za naciśnięciem jednego przycisku. Dodaj to wytrzymałe, kieszonkowe urządzenie do niezbędnego sprzętu i pozostań w kontakcie w dowolnym miejscu. Długa przygoda na żywo.

USŁUGI OGNIOOTRWARSTWOWE WYŁĄCZNIE DOSTĘPNE W SPOT GEN3:

Specjalne funkcje śledzenia SPOT Gen3s przenoszą twoje doświadczenie SPOT na wyższy poziom.

Tylko z SPOT Gen3, śledzenie ruchu jest aktywowane niezależnie od wybranego poziomu śledzenia (Basic, Unlimited lub Extreme).

Czujnik wibracji informuje SPOT, aby wysyłał aktualizacje toru podczas ruchu i zatrzymywał się, gdy to zrobisz.

(Jest to świetna nowa funkcja oszczędzania baterii i nie musisz pamiętać, aby ponownie ustawić śledzenie po 24 godzinach.)

Nowe opcje śledzenia:

Nieograniczone śledzenie Ustaw i zapomnij. Pre ustaw swój SPOT Gen3 na wysyłanie utworów z prędkością twoich przygód. Zmień trasy, aby wysyłać co 5, 10, 30 lub 60 minut. SPOT Gen3 wyśle ​​utwory o wybranej przez Ciebie częstotliwości tak długo, jak długo twoje urządzenie jest włączone i porusza się (nie ma potrzeby ponownego ustawiania po 24 godzinach). Śledzenie nie kończy się, dopóki tego nie zrobisz.

Extreme Tracking

Korzystaj ze wszystkich wspaniałych funkcji Śledzenia bez ograniczeń, ale z dodatkową możliwością różnicowania szybkości śledzenia do co 2 ½ minuty. Nie przegap kroku ze zwiększonymi wskaźnikami śledzenia!

WŁASNE FUNKCJE DOSTĘPNE WYŁĄCZNIE PRZEZ SPOT GEN3

Dłuższa żywotność baterii

SPOT Gen3 ma około dwukrotnie dłuższą żywotność baterii niż SPOT Satellite GPS Messenger!

Opcje baterii Teraz masz więcej opcji, jak zasilać swój SPOT:

4 baterie AAA Energizer® Ultimate Lithium 8x (L92)

4 akumulatory AAA Energizer® NiMH wielokrotnego użytku (NH12)

Zasilanie liniowe za pomocą 5-woltowego połączenia USB. (SPOT Gen3 nie jest wodoodporny, gdy jest zasilany z linii).

PODSTAWOWE FUNKCJE ZAWIERAJĄCE SPOT GEN3

SOS

Po naciśnięciu przycisku GEOS International Emergency Response Coordination Center przekazuje współrzędne GPS i informacje lokalnym zespołom ratowniczym, na przykład kontaktując się z 9 1 1 respondentami w Ameryce Północnej i 1 1 2 respondentami w Europie. Przycisk SOS służy tylko w sytuacjach awaryjnych.

Zameldować się

Poinformuj rodzinę i znajomych, że wszystko jest w porządku, gdy jesteś poza zasięgiem telefonu komórkowego. Wyślij wcześniej zaprogramowaną wiadomość tekstową ze współrzędnymi GPS lub e-mailem z linkiem do Google Maps ™ do swoich kontaktów z Twoją lokalizacją. Po naciśnięciu przycisku wiadomość jest wysyłana e-mailem lub SMS-em do maksymalnie 10 wcześniej określonych kontaktów, a Twój waypoint jest zapisywany na koncie SPOT, aby można go było później wykorzystać. Twoje zapisane punkty można łatwo zintegrować z kontem SPOT Shared Page lub SPOT Adventure.

Wsparcie

Ostrzegaj swoje kontakty osobiste, że potrzebujesz pomocy w sytuacjach zagrożenia życia.

Niestandardowa wiadomość

Pozostań w kontakcie, gdy jesteś poza polem, wysyłając niestandardową wiadomość.

Skonfiguruj wiadomość przed odejściem, aby wysłać ją do kontaktów z lokalizacją GPS. Użyj tej funkcji jako drugorzędnego komunikatu OK lub prześlij swój osobisty alert pomocy do tej funkcji wiadomości, jeśli korzystasz z usługi SPOT Assist na przycisku Pomoc.

Śledzenie

Pozwól znajomym i rodzinie śledzić swoje postępy w trybie online w czasie zbliżonym do rzeczywistego i zapisuj punkty na drodze, aby móc przejrzeć całą trasę w późniejszym czasie.

CO JEST ZAWARTE:

Spot Gen3

Pasek

Kabel USB

Skrócona instrukcja obsługi

Karabinek

Baterie

OKULAR

Wysokość: 3,43' (8,72 cm)

Szerokość: 2.56' (6.5 cm)

Grubość: 1' (2,54 cm)

Waga: 4,0 uncji (114 g) z bateriami litowymi

Temperatura pracy: od 30C do 60C (od 22F do 140F)

Wysokość robocza: 100m do +5,500m (328 stóp do +21.320 stóp)

Wilgotność znamionowa: MIL STD 810F, metoda 507,3, 95% do 100% kond.

Wibracje oceniane: na SAE J1455

Typ Baterii:

4 AAA Energizer Lithium Ultimate 8X

Lub 4 akumulator AAA Energizer NiMH


Chcesz poznać, inne powiązane produkty sporty ekstremalne od Globalstar? W xtremeinn, kupisz potrzebny sprzęt Czujniki, dzięki czemu możesz uprawiać sport bez komplikacji. Globalstar Spot Gen3 jest w najlepszej cenie w naszym magazynie! Skorzystaj z naszego bezpiecznego systemu płatności online i wysokiej jakości usługi posprzedażowej.

Kliknij na link aby uzyskać więcej informacji:

Ręczne

Cechy Globalstar Spot Gen3

Czujniki

Opinie klientów i pytania (8)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Abonament miesięczny / roczny

-

Czy abonament miesięczny / roczny jest wymagany do korzystania z tego urządzenia Szukam odbiornika GPS ładunków, który będzie nadawał swoją lokalizację i zapewnia historię ruchu w czasie rzeczywistym z dobrym czasem działania baterii i powinien być wodoodporny Czy to odpowiednie urządzenie?

Nasi eksperci odpowiadają

Tak, do korzystania z tego urządzenia wymagana jest miesięczna lub roczna subskrypcja Globalstar.
Tutaj możesz znaleźć wszystkie informacje na ten temat:
https://www.findmespot.com/SPOTBusiness/lander.php
pozdrowienia

Spot gen 3

-

To działa dobrze na trek przez Sarek. Jednak to kosztuje około 2500 SEK rocznie bez względu na to, ile go używać i pomyślałem, pokazały wyraźnie dość.

Wielki

-

Bardzo dobra jednostka dla bezpieczeństwa w dzikich obszarach.

Doskonałe narzędzie śledzenia

-

Doskonały produkt, który jest łatwy w konfiguracji i użyciu.

Przydatne urządzenie.

-

Twoi bliscy zawsze będą wiedzieć, gdzie jesteś. Przydatne urządzenie.

Spot 3

-

Cześć, jestem patrząc na zakup miejsce gen 3 i zastanawiałem się, czy to będzie działać w Australii i jeśli będę musiał zapłacić za dodatkowy subskrypcji użyć go tutaj? Dzięki, Dave T

Nasi eksperci odpowiadają

Tak,
To działa w Australii i należy zatrudnić abonament z findmyspot z niego korzystać. Pozdrowienia. Można przeczytać więcej informacji tutaj: http://au.findmespot.com/en/index.php?cid=131
Pozdrowienia.

Globalstar spot gen3

-

Jej dobrze, że twoi bliscy wiedzą dokładnie, gdzie jesteś specjalnie podczas podróży na dwóch kółkach lub udać się gdzieś daleko.

Spot gen 3

-

Mam nadzieję, że do korzystania z miejscem tylko dla uspokojenia

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności