Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Gul

Gul Evolution 2 Junior

Gul Evolution 2 Junior

  • Gul Evolution 2 Junior
  • Gul Evolution 2 Junior
  • Gul Evolution 2 Junior

Gul Evolution 2 Junior

Opis produktu Gul Evolution 2 Junior

Skafandra Gul Odpowiedź jest jednym z naszych najbardziej popularnych kombinezony, i słusznie! Ten garnitur daje elastyczność i trwałość w cenie, która pasuje do większości portfele. Podobnie jak naszych najlepszych garniturach poziomie, odpowiedź wyposażony X Flex bardzo rozciągliwe panele górnej części ciała daję ponad 100% stretch. Blindstitched i G Flex wzmocnione siedzenie i kolana szwy bieżąco wodoszczelne i ciepłe.

Cechy:

X FLEX: bardzo rozciągliwe górne panele nadwozia dla fl exibility i swobody przemieszczania się

D Flex: trwałe dolne panele nadwozia

Nie neoprenu oparty naftowy

Blindstitched i krytycznie klejone

G fl ex taśmy: wzmocnione szwy nóg i krocza

ABS Aqua bariery: Pierś system wejścia na zamek błyskawiczny

Siatki z powrotem, aby zapobiec chłód wiatru

Tytan 2: pokryte neoprenu re fl ECTS ciepło z powrotem w

Powertex: kolana dla fl exibility i trwałość

PK błyskawiczny z metalowym ściągacza

Po opieki:

Twój kombinezon został wykonany ze starannie dobranych materiałów, które dają najlepsze połączenie wytrzymałości i wydajności. Z prawidłową opiekę zyskasz przedłużyć trwałość koloru. Zawsze wypłukać ubranie po użyciu w czystej wodzie przy użyciu łagodnego detergentu, jeśli to konieczne. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby usunąć piasek lub ciał obcych z zamkami błyskawicznymi. Proszę nie używać żadnych rozpuszczalników ani innych środków chemicznych do usuwania plam lub znaki z kombinezon, ponieważ może to spowodować uszkodzenie. Nie zmuszaj zamki i jeśli to możliwe, ktoś to podciągnąć zamki dla Ciebie, ciągnąc zamki się nie w poprzek. Chroń swój kombinezon z ostrymi lub szorstkimi przedmiotami. Upewnij się, że garnitur jest odpowiedni rozmiar, a nie ciągnąć końce rękawów i nóg usunąć.


Gul Evolution 2 Junior dostępny w różnych typach. Kup go w xtremeinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Gul Evolution 2 Junior posiada oficjalną gwarancję marki Gul. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Sporty wodne i kategorii Uprzęże.

Cechy Gul Evolution 2 Junior

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij