Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Gul

Gul Evotherm

Gul Evotherm

  • Gul Evotherm
  • Gul Evotherm
  • Gul Evotherm

Gul Evotherm

Opis produktu Gul Evotherm

Tarcza UV super daje UVP 50+ ochronę przed słońcem. 8 uncji Evotherm tkaniny z budową flatlock trwałe szwów zapewnia maksymalną ochronę przed przetarć i wysypki kombinezon, jak słońce. Kciuk pętle, aby utrzymać się w miejscu podczas noszenia pod kombinezon.

Przegląd:

FLATLOCK: budowa szew

8 uncji Evotherm tkaniny

Tarcza UV UPF 50+ ochrona przed słońcem

Budowa:

Flatlock:

Neopren jest docierane razem, a następnie zszywane, tworzy płaską, elastyczną i wygodną szew. Flatlock szwy mogą być zidentyfikowane przez grupę sczepionych nici na obu stronach pianka, czasami wykorzystanie kolorowego wątku w celu uzyskania efektu wizualnego.

Tekstylia:

Evotherm

Evotherm jest polipropylen 8 uncji, Four way stretch, tkaniny Thermal. 93% nylon 7% spandex zawiera grzywny szczotkowane pochłaniające powierzchni wewnętrznej, który jest wygodny i ciepło na skórę. Evotherm to lekki, włókno, tkaniny stretch, która współpracuje z ciała, zapewniając jednocześnie optymalne ciepło przez izolację.


W xtremeinn, pokazujemy całą charakterystykę Gul Evotherm. W sporty ekstremalne sklepie, znajdziesz wszystkie rozmiary Gul Evotherm. Bezpieczna płatność i dostawa! Dodatkowo odkrywaj więcej produktów Gul Evotherm i korzystaj z naszych ofert sporty ekstremalne sprzętu.

Cechy Gul Evotherm

Płeć
Wiek
Rodzaje rękawów
Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij