Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Gul

Gul Gamma

Gul Gamma

  • Gul Gamma
  • Gul Gamma
  • Gul Gamma

Gul Gamma

Opis produktu Gul Gamma

Cechy:


Bluza Gamma przednia łączy trwałość i komfort wraz z zasadniczych; jest wodoodporna i wiatroszczelna. Szyi schodzenia skóry i uszczelniające mankiety sprawiają, że szybkie i łatwe do pop głowę i ręce, by podczas pobytu wygodne i uszczelniony dookoła. Świetna kolorystyka dla każdego instruktora jako czerwony i niebieski pozostanie dobrze widoczne.


Tech przewodnik:


210D Wodoodporna, odporne na wiatr tkaniny GCX

100% podklejone szwy wodoodporna ciepła

YKK Aquaseal: Wodoodporny zamek błyskawiczny z osłoną na rzep

Schodzenia skóry szyi i uszczelnienie mankietu

Skarpetki lateksowe

Regulowany kostki / mankiet zamknięcia

Przegubowe ramiona i kolana

Ramię kieszeń z ociekaczem

Regulowane szelki wewnętrzne

Trudno sobie siedzenia i kolan panele


Wpływ na środowisko:


Twój garnitur został wykonany ze starannie dobranych materiałów, aby dać najlepsze połączenie wytrzymałości i wydajności. Przy prawidłowej opieki zyskasz przedłużyć trwałość koloru. Zawsze wypłukać garnitur po użyciu, w czystej wodzie przy użyciu łagodnych detergentów, jeśli to konieczne. Należy zwrócić szczególną uwagę, aby usunąć piasek lub ciał obcych z suwakami. Proszę nie używać żadnych rozpuszczalników ani innych środków chemicznych do usuwania plam lub znaki z garnitur, ponieważ może to spowodować uszkodzenie. Nie zmuszaj zamki i jeśli to możliwe, ktoś to podciągnąć zamki dla Ciebie. Chroń swój garnitur z ostrymi lub szorstkimi przedmiotami. Upewnij się, że garnitur jest odpowiedni rozmiar, a nie ciągnąć końce rękawów lub nóg do usunięcia.


Co sądzisz o Gul Gamma w najlepszej cenie? Super, prawda? Nie zwlekaj i kupuj w naszym sklepie sporty ekstremalne, czekałeś na to wystarczająco długo. Wyposaż się dobrze i delektuj się codzienna aktywnością w pełni z Gul. A najlepsze jest to, że masz najlepszą cenę na rynku na artykuły Sporty wodne.

Cechy Gul Gamma

Płeć
Rodzaje rękawów
Rodzaj produktu
Pozycja suwaka
Użycie

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij