Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Gul

Gul Hydroshield

Gul Hydroshield

  • Gul Hydroshield
  • Gul Hydroshield
  • Gul Hydroshield

Gul Hydroshield

Opis produktu Gul Hydroshield

Zakres Hydroshield wykorzystuje technologię wyprzedzeniem 3 warstwy tkaniny, która zawiera; cztery way stretch, trwałe leczenie wodoodporne i wodoodporna / oddychająca ochrona rdzenia elementu. Posiada konstrukcję szwów Flatlock ze wzmocnionym Neonseam kolorowym płynem szew. Wewnętrzna podszewka polar utrzymuje się zimowy chłód. W komplecie z ochroną UPF 50+ oferowanych sprawia Hydroshield idealnym wyborem dla entuzjastów sportów wodnych wszystkie okrągłe, który bierze udział w różnych dyscyplinach, takich jak SUP, żeglarstwo i / Kayak Canoe.

Przegląd:

FLATLOCK: budowa szew

NEONSEAM: kolorowe cieczy uszczelniona na szwach

Hydroshield 3.0: Trzy warstwy tkaniny termiczne

podszewka z polaru

Cztery way stretch tkaniny

Kluczowym elementem ochrony: Wodoodporny / Windproof / oddychająca membrana

ochrona UV UPF 50+

TECH Szyja: uszczelnienie jednowarstwowa

Budowa:

Neonseam:

Panele są klejone i blindstitched i wykończone 4mm brzytwa cienkie kolorowe cieczy na bazie krzemu uretanu. Efektem jest silna jeszcze elastyczny szew, który jest wodoszczelne i wytrzymałe na ścieranie, zmniejszając przy tym skóry.

Flatlock:

Neopren jest docierane razem, a następnie zszywane, tworzy płaską, elastyczną i wygodną szew. Flatlock szwy mogą być zidentyfikowane przez grupę sczepionych nici na obu stronach pianka, czasami wykorzystanie kolorowego wątku w celu uzyskania efektu wizualnego.

Tekstylia:

Hydroshield

Ostatecznym system obrony warstwa podstawowa 3 warstwy, co daje całkowity komfort i ochronę nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Repelent wody 4 sposobem powłoki odcinek łączy się z błoną podstawowej ochrony elementem. Membrana rdzeń tworzy ostateczny układ regulujący termiczną i odporność na wilgoć, który pozwala tkanina oddychać, ale uniemożliwia jednak wody penetracji / wiatrowej trudne środowisko. Wewnętrzna tkaniny twarzy pomaga wilgoć z dala od skóry, a także utrzymanie się dobrze chronione przed słońcem UPF 50+ z ochrony przeciwsłonecznej. FACE IMPREGNATU (zewnętrzny) 4 way stretch hydrofobowa przędzy i ochrona UV element zabezpieczający CORE (membranowa) wodoodporna / oddychająca membrana Wicking temperatury wewnętrznej FACE regulującą wilgotność tamponującą wewnętrzna


Nie czekaj dłużej i kupuj Gul Hydroshield - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na xtremeinn znajdziesz inne produkty Rash guards w kategorii Sporty wodne, co dopełni twój zakup. Kupuj Gul Hydroshield i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Rash guards i wybrać coś dla siebie.

Cechy Gul Hydroshield

Płeć
Wiek
Rodzaje rękawów
Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Podobne produkty

Zobacz wszystkie produkty

Zamknij