Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Helly hansen

Helly hansen Navigare Comfort

Helly hansen Navigare Comfort

Helly hansen Navigare Comfort

  • Helly hansen Navigare Comfort
  • Helly hansen Navigare Comfort
  • Helly hansen Navigare Comfort
  • Helly hansen Navigare Comfort

Helly Hansen Navigare Comfort

Opis produktu Helly hansen Navigare Comfort

Jeśli szukasz idealnego sprzętu do eksploracji wzburzonego morza, nowa kamizelka ratunkowa NAVIGARE COMFORT jest bardzo bezpieczna i wygodna. Jego konstrukcja zapewnia dużą widoczność do nawigacji.

Przeznaczony jest dla osób o wadze od 30 do 40 kilogramów. Posiada pasek na wysokości kroku dla większego bezpieczeństwa. Zawiera gwizdek na wypadek niebezpiecznej sytuacji. Wewnątrz wykonana jest z miękkiej i wygodnej pianki.

Posiada odblaskowe detale dla większego bezpieczeństwa i widoczności. Jest to odzież z certyfikatem ISO, który gwarantuje autentyczność i niezawodność produktu.


Super miękki i komfortowy hi-vis na łodzi kamizelki ratunkowe i żeglarstwo. Minimum 100N wyporu, aby pomóc w zachowaniu bezpieczeństwa.Cechy:


- Certyfikat ISO 12402


- Miękka pianka o zamkniętych komórkach


- Minimum 100N wyporności do 60-90 kg


- Pasek Crouch


- Gwizdek


- Elementy odblaskowe


- Anatomicznie wycięte panele


Nie czekaj dłużej i kup Helly hansen Navigare Comfort. Jeśli potrzebujesz więcej informacji o Helly hansen Navigare Comfort, możesz skontaktować się z xtremeinn, poprzez nasz formularz kontaktowy. xtremeinn oferuje ekskluzywne produkty Ochrona dla sporty ekstremalne i innych aktywności. Nasze Ochrona sprawią, że będziesz cieszyć się z uprawiania ulubionego sportu i codziennych aktywności oraz jakości sprzętu Kamizelki.

Cechy Helly hansen Navigare Comfort

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Dobra kamizelka ratunkowa

-

Witam jesteśmy Fam. 6 szt. ojciec, matka i czworo dzieci w wieku 5 - 14 lat 8- 11- możemy gorąco polecić ten rodzaj kamizelkę ratunkową z hely Hansen Nie polegać na dmuchanym wersji kamizelki ratunkowej. Ani regularne zachód pojedynek. Powodem jest to, że odmiana nadmuchiwane nie udało się kilkakrotnie do nas. i przeniesienie na Zachodzie nie ma wystarczającej pływalności i może łatwo wypaść z matryc kamizelki. Tak więc, tylko ta kamizelka jak działa dla nas wszystkich razem w Fam. zarówno duże i małe wykorzystanie tego kamizelka ratunkowa. Teraz jesteśmy w łodzi. a teraz to jest naturalne w użyciu kamizelki ratunkowej inaczej. Mamy zarówno duży i mały poślizg i uderzył w wodę kilka walk z kamizelki ratunkowej na ofiarnej służby statkiem, rybołówstwo, lek byłym gospodarstwie. I powierzyć doskonałą funkcję. Mamy kąpać Teste kamizelkę ratunkową kilka razy w roku w wodzie, aby zapoznać się z połączenia z Zachodem i jak praca w wodzie, więc nie można się dziwić, teraz stanie się najgorsze i jeden potrzebował Zachód. Ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcją teraz skrzela, jak Zachód powinien dołączać. z przystankami i zamek błyskawiczny, pas sznury Ex farmę. Jeśli się działa kamizelka optymalnie jeśli nie działa to poprawnie, to przetestowane. Masz kamizelkę można zaufać i prawidłowego przechowywania i stosowania mają na zachód żołądkowo lat

Kamizelka ratunkowa

-

To jest dobry na zachód. i może serdecznie polecam. To jest dobre i wygodne i nosić i używać zarówno w dużych jak i małych. Rodzin Helle użyć tego typu kamizelkę ratunkową. Nie mogę polegać na nadmuchiwane kamizelki niektórych z nas. i nie zwyczaju kłamać kurtki ruch albo. gdyż mogą łatwo wymknąć i Plinga Tak więc jest życia jest jednym, że może nam zaufać i serdecznie polecam. jest w codziennym użyciu jest teraz na jeziorze i piesze. Zsunął spadł na wodzie z Zachodem i funkcji, jak powinien. Gospodarstwo Helle. Kamizelki w wodzie testowane kilka razy w roku Dettingen serdecznie polecam, aby przyzwyczaić się do tego, jak funkcję kamizelki. Ważne jest, aby postępować zgodnie z instrukcjami, jak dotrzeć do skrzeli Zachód powinny zostać podjęte na i bezpiecznego testu, aby mogło działać optymalnie.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij