Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Helly hansen

Helly hansen Navigare Scan

  • Helly hansen Navigare Scan
  • Helly hansen Navigare Scan

Helly Hansen Navigare Scan

Opis produktu Helly hansen Navigare Scan

Klasyczny żakiet dorosłe życie na łodzi i żeglarstwa. Certyfikat ISO 12402 Kurtka oferuje 4 najbardziej aktualne certyfikaty ochrony życia dostępnych życie. Anatomicznie wycięte dla lepszego panele swobodnego przemieszczania się. Pasek krocza dla optymalnego flotacji i bezpieczeństwa. Minimalna pływalności 100N, aby pomóc w zachowaniu bezpieczeństwa.Cechy:


Pianka PE o zamkniętych komórkach

EN ISO 12402 certyfikat 4

Minimalna pływalności 100N 60 90 kg

Pasek krocza

Gwizd

Elementy odblaskowe

Anatomicznie cięcia paneli


Szukasz produktów Helly hansen, a konkretnie Helly hansen Navigare Scan? Na xtremeinn można znaleźć pełną listę Ochrona sporty ekstremalne produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego xtremeinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje sporty ekstremalne. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Helly hansen Navigare Scan

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Świetny serwis

-

Naprawdę łatwo sobie poradzić, dostawa przyszła wcześnie, by poradzić sobie z okrzykami

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij