Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

iQ-Company

iQ-Company Uv 300 Hooded

  • iQ-Company Uv 300 Hooded
  • iQ-Company Uv 300 Hooded

iQ-Company Uv 300 Hooded

Opis produktu iQ-Company Uv 300 Hooded

Doskonała ochrona przed promieniowaniem UV 300+ do nurkowania, pływania i innych sportów wodnych w słońcu. Slim fit dla aktywnych sportów wodnych.Cechy:


Ochrona przed promieniowaniem UV 300+ pochłania ponad 99% promieniowania UV

OEKO Tex Standard 100

TÜV udowodnił

Bardzo lekki i bardzo wygodny

szybkoschnący i oddychający

Wysypka ochrony strażnik

Slim fit


W tym momencie, iQ-Company Uv 300 Hooded jest dostępny w najlepszej cenie i jest idealny dla twojej aktywności. W xtremeinn, można znaleźć inne produkty, które uzupełniają ten produkt w naszym katalogu Sporty wodne i w kategorii Rash guards. Posiadamy szeroki wybór Rash guards dostosowanych do potrzeb klientów, które będą twoją inspiracją do uprawiania sportu każdego dnia.

Cechy iQ-Company Uv 300 Hooded

Płeć
Wiek
Rodzaje rękawów
Właściwości
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Właśnie tego szukałem

-

Chciałem mieć coś z wysypki ochronnej z kapturem do noszenia podczas nurkowania, aby trzymać włosy z dala od twarzy podczas zanurzenia, bez grubości kamizelki z kapturem typu kombinezon (np. Z Lavacore lub Sharkskin). Wreszcie znalazłem jeden! Mam 5'4 "i około 125-130lb, zamówiłem Medium, a to pasuje trochę luźno, ale dobrze, nie jest to przytulne i krótkie dopasowanie.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij