Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Jobe

Jobe Anura I

Jobe Anura I

Jobe Anura I

Jobe Anura I

Jobe Anura I

Jobe Anura I

  • Jobe Anura I
  • Jobe Anura I
  • Jobe Anura I
  • Jobe Anura I
  • Jobe Anura I
  • Jobe Anura I
  • Jobe Anura I

Jobe Anura I

Opis produktu Jobe Anura I

Hop dookoła jak żaba na tej jednej osoby ciągnioną. PS Ta ciągniona sprawia także całkiem zgrabny tron. Jego wybór, ostra jazda za łodzią lub sesji chłód na swoim tronie.

Dane techniczne:

1 Rider:

Każda rura ma maksymalną ilość zawodników, który jest wskazany na produkcie. Użytkownicy powinni zawsze przestrzegać tego numeru w celu zapewnienia bezpieczeństwa nawzajem i wydłużyć żywotność produktu

420D nylon:

Wszystkie nasze okładki są wykonane z nylonu ciężkiej pracy. Grubość nylonu określono w denierach (D). Wyższa wartość oznacza, grubsze, cięższe i silniejsze nylon. Używamy 420D dla naszych 1 osoba rur. Większość rur użyć kombinacji różnych negujących zrobić najlepszy produkt jaki można sobie wyobrazić: światło tam, gdzie jest to możliwe i silna, gdzie jest potrzebna

2 Handal:

Wszystkie nasze objętych rur ma wypełnionej pianką uchwyty z osłonami z neoprenu golonka. Uchwyty są mocne i wygodne, a podkładki neoprenowe zapobiec kostki przed zadrapaniem

1 Dran:

Wszystkie nasze lampy mają 1 lub więcej odpływów wodnych. Odpływ wody zapewniają dobre uwalnianie wody z wnętrza pokrywy nylonu. Im mniej wody wewnątrz pokrywy, lżejsza rura. Lżejsza tube oznacza mniej stresu na temat materiałów, lepsze osiągi na wodzie i niższe zużycie paliwa.

Szybkie Cnnct:

Szybkie złącze klamra sprawia, że ​​bardzo łatwo i szybko podłączyć rurkę do towrope. Jest również wyposażony w poręczny, jeśli chcesz, aby przełączać się między różnymi rurkami.

Pełna osłona:

W pełni pokryte rura wygląda świetnie i jest lepiej chroniona przed ostrymi przedmiotami.

26g PVC:

26G PCV stosowany dla tego produktu.


Nie czekaj dłużej i kupuj Jobe Anura I - najlepsze warunki wysyłki oraz najlepsza cenie. Ponadto, na xtremeinn znajdziesz inne produkty Pontony w kategorii Sporty wodne, co dopełni twój zakup. Kupuj Jobe Anura I i odbieraj tak szybko, jak to możliwe. Wystarczy spawdzić nasze oferty Pontony i wybrać coś dla siebie.

Cechy Jobe Anura I

Liczba użytkowników
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij