Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Jobe

Jobe EVO Binding

  • Jobe EVO Binding
  • Jobe EVO Binding

Jobe EVO Binding

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Jobe EVO Binding

EVO skrót ewolucji można zdefiniować jako postępującą i stopniowego procesu, w którym zmienia się coś innego i ogólnie lepszej formie. Szeroko zakrojone badania i rozwój przez Jobes doświadczonych programistów do ostatniego szczegółu prowadzą do jednego z najbardziej innowacyjnych produktów w wersjach sceny obudzić się do tej pory.

Jobe EVO to modularne Wiążąca tym smukłym, wygodne i niepowtarzalne sneaker, oprawa i skóra wszystkim dostosować do własnych upodobań. Modułowość pochodzi z istotnych zalet, takich jak centrum zamontowany konfiguracji daje bezpośrednią kontrolę, zero windy pięty i kontrolę Flex. Ze względu na środku montażowej EVO jest kompatybilny tylko z płyty Jobe posiadające wkładki sześciokątne. Jobe EVO jest nie tylko lepiej, to zmienia się gra.

Oczywiście EVO wiązania nie może obejść się bez jego skóry i tenisówki. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji i stworzyć swój własny styl! Kliknij przycisk harmonogramu rozmiar mix & match tabeli, aby upewnić się zamówić wszystko w odpowiednim rozmiarze i twoi EVO części pasują idealnie.

Cechy:

Bezpośredni Sterowania:

Ruch rowerzysty jest przenoszona bezpośrednio do płyty, tak że czas reakcji jest obniżona. To powoduje, że zawodnik się w całkowitą kontrolę nad jego / jej sporcie.


Jeśli szukasz Jobe EVO Binding, masz szczęście. W sklepie sporty ekstremalne znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w xtremeinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Sporty wodne. xtremeinn oferuje ekskluzywne produkty Elementy złączne dla wielu aktywności. Elementy złączne zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy Jobe EVO Binding

Użycie

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij