Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Jobe

Jobe Impress BS WS

Jobe Impress BS WS

  • Jobe Impress BS WS
  • Jobe Impress BS WS
  • Jobe Impress BS WS

Jobe Impress BS WS

Opis produktu Jobe Impress BS WS

Ta krótka kąpiel jest najkrótszy model w zakresie Jobe. Ten Spodenki jasne i proste projektowanie bierze łączyć i dopasowywać do następnego poziomu.

Cechy:

Lightn Suche:

Tkanina ta jest leightweight i szybko wysycha.

Stash Pock:

Umieszczony w dolnej części nogawki do kroku kombinezon. Utrzymuje klucze bezpieczne podczas najbardziej intensywnych zajęć wodnych.

16inch:

Nasze 16-calowe spodenki są cięte nieco krótsza zaoferować większą mobilność na wodzie.


Z Jobe Impress BS WS można cieszyć się ze spędzania wolnego czasu bez komplikacji. Jeśli lubisz markę Jobe i ich produkty do sporty ekstremalne, odwiedź naszą kategorię Odzież męska, znajdź to, czego szukasz i złóż zamówienie jak najszybciej i odbierz je w ciągu kilku dni. Naszym celem na xtremeinn jest zapewnienie wysokiej jakości produktów dostępnych dla wszystkich, wraz ze sprawną obsługą dostawy na całym świecie.

Cechy Jobe Impress BS WS

Kostiumy kąpielowe
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij