Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Jobe

Jobe Jobe Watersled

Jobe Jobe Watersled

Jobe Jobe Watersled

  • Jobe Jobe Watersled
  • Jobe Jobe Watersled
  • Jobe Jobe Watersled
  • Jobe Jobe Watersled

Jobe Jobe Watersled

Opis produktu Jobe Jobe Watersled

Ten wielo zawodnik przychodzi wyposażony w dodatkową długim nosem i wzmocnione sidefloats większą stabilność. Jego pokryta Heavy Duty PVC materiał Thermo łączone szwy dla dodatkowej wytrzymałości. Zaprojektowany z myślą o minimalnym oporze ta ciągniona jest bardzo stabilny. Zestaw naprawczy pompa stóp włączone.

Dane techniczne:

2x twopoints:

Obciążenie jest podzielona na dwa towpoints zamiast tylko jednego

Nie Tarcie:


Jobe Jobe Watersled jest protuktem związanym z kategori? Pontony oraz należy do kategorii Sporty wodne wyselekcjonowanej dla sporty ekstremalne, xtremeinn. Nie czekaj dłużej i ciesz się z korzyści jakie daje przynależność do społeczności xtremeinn. Jakie są korzyści Jobe Jobe Watersled? Ten produkt został specjalnie zaprojektowany, by wspierać pasję do sportu, jakim jest sporty ekstremalne.

Cechy Jobe Jobe Watersled

Liczba użytkowników
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij