Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Jobe

Jobe Jobe Watersled

Jobe Jobe Watersled

Jobe Jobe Watersled

  • Jobe Jobe Watersled
  • Jobe Jobe Watersled
  • Jobe Jobe Watersled
  • Jobe Jobe Watersled

Jobe Jobe Watersled

Opis produktu Jobe Jobe Watersled

Ten wielo zawodnik przychodzi wyposażony w dodatkową długim nosem i wzmocnione sidefloats większą stabilność. Jego pokryta Heavy Duty PVC materiał Thermo łączone szwy dla dodatkowej wytrzymałości. Zaprojektowany z myślą o minimalnym oporze ta ciągniona jest bardzo stabilny. Zestaw naprawczy pompa stóp włączone.

Dane techniczne:

2x twopoints:

Obciążenie jest podzielona na dwa towpoints zamiast tylko jednego

Nie Tarcie:


Chcesz kupić Jobe Jobe Watersled? Jesteś w odpowiednim miejscu! W kategorii Pontony w sklepie online sporty ekstremalne można znaleźć duży wybór różnych modeli w najlepszej cenie. Znajdź najlepsze produkty sporty ekstremalne, dopasowane do twoich potrzeb w xtremeinn. Szukasz prezentu? Nie przegap wyprzedaży Sporty wodne.

Cechy Jobe Jobe Watersled

Liczba użytkowników
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij