Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Jobe

Jobe Pivoting Swivel Brd Rack Anodized

Jobe Pivoting Swivel Brd Rack Anodized

  • Jobe Pivoting Swivel Brd Rack Anodized
  • Jobe Pivoting Swivel Brd Rack Anodized
  • Jobe Pivoting Swivel Brd Rack Anodized

Jobe Pivoting Swivel Brd Rack Anodized

Opis produktu Jobe Pivoting Swivel Brd Rack Anodized

Ten przeznaczony wyłącznie obrotowa płyta obrotowy stojak zapewnia szybki i łatwy dostęp do swoich płyt. Huśtawki swoje deski do siebie pod kątem 90 stopni do wieży. Pasuje Ø1.875 rurki "2" i mogą być montowane w dowolnym kątem. Przewód bungee bezpiecznie trzyma dwa wakeboards lub wakeskates a warstwa gumy pomiędzy widłami chroni płytę.

Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Jobe Pivoting Swivel Brd Rack Anodized! Pomyśl o xtremeinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania sporty ekstremalne. xtremeinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Jobe. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Transport.

Cechy Jobe Pivoting Swivel Brd Rack Anodized

Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij