Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Jobe

Jobe Rear Toe Plate

Jobe Rear Toe Plate

  • Jobe Rear Toe Plate
  • Jobe Rear Toe Plate
  • Jobe Rear Toe Plate
  • Jobe Rear Toe Plate

Jobe Rear Toe Plate

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Jobe Rear Toe Plate

Ta aluminiowa, tylny obrotowy Toe Plate zapewnia efekt dźwigni oraz zwiększoną kontrolę krawędzi. Jest zaprojektowany, aby dopasować każdego narciarza; od początkujących do pro. Uformowany ergonomiczna, miękka wkładka z pianki i konfigurowalny pasek zapewnić doskonałe dopasowanie.

Dane techniczne:

ALU PŁYTA:

Lekka i płaska płytka aluminiowa podstawa przynosi nogi jeszcze bliżej narciarskich, co daje większą kontrolę i uczucie podczas zbioru. Płyta aluminiowa na wiązaniu Rogue jest wyjątkowy, ponieważ ma dodatkową pozycję montażową do wiązania, co stwarza możliwość zamontowania wiązania bliżej wiązania przednia.

DAUL gęstość:

Miękki ergonomiczny kształt wkładka daje wszystkie udogodnienia potrzebne.


Odkryj pełną gamę produktów sporty ekstremalne od Jobe, które mamy w magazynie, w najlepszej cenie. W xtremeinn, twoim sklepie online sporty ekstremalne kupisz najwyższej jakości Jobe Rear Toe Plate do domu ze wszystkimi gwarancjami, wysyłamy w ciągu 24/48h.

Cechy Jobe Rear Toe Plate

Użycie

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij