Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Julbo

Julbo Loop

Julbo Loop

Julbo Loop

Julbo Loop

  • Julbo Loop
  • Julbo Loop
  • Julbo Loop
  • Julbo Loop
  • Julbo Loop

Julbo Loop

Opis produktu Julbo Loop

Pętla jest godnym następcą pętli, najlepiej sprzedające okulary dzieci na świecie! Pętla zachowuje swoje najlepsze cechy z odwracalnych klatek i zawias darmowe świątynie, że mogę być ściągnął. Ale oni też idą jeszcze dalej: ramkę thats 25% cieńszy na łatwiejsze dopasowanie wokół uszu, miękkich materiałów dla pełnego dopasowania do twarzy i doskonały komfort na skórze. I jego delikatny waniliowy zapach sprawi, że tak piękny zapach, jak to jest nosić! Wystarczy, aby na pewno ogień hit zarówno matek i małych!

Cechy:

podstawa 6

Płaski elastyczny pasek

Zaokrąglone świątynie

Odwracalne ramki

Owinąć wokół + Style

Asian fit

Ultra Flex Rama

Spectron 4 niemowląt:

Kot. 4 soczewki z powłoką flash, zapewniające optymalną ochronę dla niemowląt oczu.

Dane techniczne:

Waga: 13g


Witaj w naszej Julbo Loop specjalnej promocji. W xtremeinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu sporty ekstremalne, ale również informacje na temat produktów sporty ekstremalne, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Gogle .

Cechy Julbo Loop

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij