Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Julbo

Julbo Loop

  • Julbo Loop
  • Julbo Loop

Julbo Loop

Opis produktu Julbo Loop

Pętla jest godnym następcą pętli, najlepiej sprzedające okulary dzieci na świecie! Pętla zachowuje swoje najlepsze cechy z odwracalnych klatek i zawias darmowe świątynie, że mogę być ściągnął. Ale oni też idą jeszcze dalej: ramkę thats 25% cieńszy na łatwiejsze dopasowanie wokół uszu, miękkich materiałów dla pełnego dopasowania do twarzy i doskonały komfort na skórze. I jego delikatny waniliowy zapach sprawi, że tak piękny zapach, jak to jest nosić! Wystarczy, aby na pewno ogień hit zarówno matek i małych!

Cechy:

podstawa 6

Płaski elastyczny pasek

Zaokrąglone świątynie

Odwracalne ramki

Owinąć wokół + Style

Asian fit

Ultra Flex Rama

Spectron 4 niemowląt:

Kot. 4 soczewki z powłoką flash, zapewniające optymalną ochronę dla niemowląt oczu.

Dane techniczne:

Waga: 13g


Julbo Loop jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie sporty ekstremalne znajdziesz Julbo Loop i powiązane produkty. Nasza gama produktów Gogle została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Julbo Loop

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij