Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Julbo

Julbo Powell Polarized

  • Julbo Powell Polarized
  • Julbo Powell Polarized
  • Julbo Powell Polarized

Julbo Powell Polarized

Opis produktu Julbo Powell Polarized

Dane techniczne:

Waga: 24g

Podstawa: 6


Interesuje Cię Julbo Powell Polarized? Nie czekaj dłużej, kupuj ten produkt w najlepszej cenie i zawsze z bezpieczeństwem, które oferujemy w xtremeinn. Tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat Julbo Powell Polarized. Julbo jest jedną z najlepszych marek sporty ekstremalne, projektującą produkty dla Ochrona, dopasowane do potrzeb naszych klientów.

Cechy Julbo Powell Polarized

Płeć
Wiek
Rodzaj soczewki
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Julbo powell

-

Dobrej jakości plastik, do miasta. Podczas używania wrzeciona, śruba mocowania łuku do ramy jest odkręcana, korygowana niezależnie.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij