Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Julbo

Julbo Run Polarized

  • Julbo Run Polarized
  • Julbo Run Polarized
  • Julbo Run Polarized

Julbo Run Polarized

Opis produktu Julbo Run Polarized

Trasa nie posiada żadnych tajemnic w obliczu Run. Bieg posiada szerokie, anty soczewki przeciwmgielne, zakrzywioną ramki i odporny na wstrząsy nosa i kawałki świątyni. Twoja wizja jest liderem freeride!

Cechy:

Sipe Grip Tech: elastyczna, wyprofilowane wkładki w świątyni kończy się dla doskonałej zawieszone bez przyklejania do włosów.

Zakrzywione, owijając świątynie: Świątynie i pokroić w kształcie dla lepszego zawieszone z ostrymi i powtarzanych ruchów

Grip Nos: Miękka, absorbującą wstrząsy wkładka, która przylega do nosa.

Owinąć wokół +: Curved rama z szerokimi świątyń w celu ochrony przed ostrym słońcem.

Dane techniczne:

Waga: 36g


Jeśli szukasz dobrej jakości Gogle artykułów, to nasza oferta Gogle z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Julbo Run Polarized, w cenie 141.99 $. xtremeinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt sporty ekstremalne w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Julbo Run Polarized, dopasujemy cenę!

Cechy Julbo Run Polarized

Płeć
Wiek
Rodzaj soczewki
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij