Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Julbo

Julbo Run

Julbo Run

Julbo Run

  • Julbo Run
  • Julbo Run
  • Julbo Run
  • Julbo Run
  • Julbo Run

Julbo Run

Opis produktu Julbo Run

RUN / FREERIDE ABSOLUTNY


Szlak nie posiada żadnych tajemnic w obliczu Run. Run posiada szerokie, soczewki przeciwmgielne, anty zakrzywiony klatki i odporny na wstrząsy nosa i części świątyni. Twoja wizja jest liderem na freeride!Cechy:


Sipe Grip Tech: elastyczna, wyprofilowane wkładki w świątyni kończy się na doskonałą zawieszone bez przyklejania się do włosów


Zakrzywione, pakowania świątynie: Świątynie i pokroić w kształcie dla lepszego zawieszone z ostrymi i powtarzających się ruchów


Grip nos: Miękka, absorbującą wstrząsy wkładka, która przylega do nosa


Owinąć wokół +: Curved rama z szerokimi świątyń w celu ochrony przed ostrym słońcemSpectron poliwęglanu: Lekki, ale z dobrą odporność na wstrząsy jest wszechstronny i dobrze przystosowuje się do wszystkich sportów.


Spectron 4:


Anti powłoka refleksyjna: redukuje zmęczenie oczu i eliminuje irytujące refleksy.


Flash Traktowanie: poprawia filtrację światła widzialnego przez efektem lustrzanym na soczewce.


Szybkość transmisji światła widzialnego: 5%


Indeks ochrony: CAT4


Kupuj teraz Julbo Run za jedyne 117.99 $. Od Julbo, Julbo Run jest dostępny w wielu rozmiarach i kolorach, w komplecie ze wszystkim co potrzebne. Na xtremeinn, możemy zaoferować najlepszą cenę ulubionych produktów sporty ekstremalne. Zobacz pełną gamę Gogle w naszym Ochrona dziale.

Cechy Julbo Run

Płeć
Wiek
Rodzaj soczewki
Kolor

Recenzje klientów i pytania (3)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Super okulary przeciwsłoneczne

-

Śliczne, dobrze dopasowane okulary, które siedzą zarówno podczas biegania, jak i jazdy na rowerze. Adaptacja do światła odbywa się szybko i zapewnia lepsze bezpieczeństwo, gdy np. jazda na rowerze i bieganie od słońca do cienia

Ładne i ciemne

-

Naprawdę ładne lekkie zajęcia, pozostaje na właściwym miejscu, a nie skakać nawet w trudnym szlaku. dostatecznie ciemno przy słonecznej pogodzie na zamarzniętym jeziorze.

Świetne do biegania

-

Bardzo lekkie, łatwe pozostaje na właściwym miejscu, a nie skakać. wystarczy dla słonecznej pogody z lodu i śniegu zimą ciemne.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij