Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Kingii

Kingii Weareable

Kingii Weareable

Kingii Weareable

Kingii Weareable

Kingii Weareable

Kingii Weareable

  • Kingii Weareable
  • Kingii Weareable
  • Kingii Weareable
  • Kingii Weareable
  • Kingii Weareable
  • Kingii Weareable
  • Kingii Weareable
  • Kingii Weareable

Kingii Weareable

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Kingii Weareable

Kingii jest nowa opaska dla wszystkich tych, którzy kochają wodę! Jeśli potrzebujesz pomocy, aby utrzymać się na powierzchni, pociągnij dźwignię i poduszka inflacja będzie ciągnąć się na powierzchnię.

Sporty wodne: Bądź bezpieczny podczas następnej przygody. Kingii Wearable zapewnia dodatkową wyporność, gdy potrzebne i nie nachalna i niezawodne.

Basen: cieszyć się razem z rodziną w okolicach wody. Jeśli jest to konieczne, kingii Naramienne mogą dostarczyć dodatkowej pływalności.

Czas wolny: the kingii Wearable może dać Ci spokój. Łowić ryby, kajaki, nurkowanie lub dowolnych innych ulubionych zajęć wokół wody.

Cechy:

Niezawodny i wielokrotnego użytku:

Wynalazek, który wydawało się oczywiste z perspektywy czasu. Kingii jest lekki i może być noszony w okolicach wody. Można używać ponownie kingii zastępując nabój CO2 do środka. Jeśli kochasz pływanie, surfing i wodę, pokochasz kingii.

Po użyciu, opróżnić balon, złóż go i umieścić go z powrotem do woreczka. butli CO2 wymienić dokładnie i kingii jest gotowy do ponownego użycia.

Lekkie i wydajne:

Najmniejsza nadmuchiwane na świecie

Łatwy w użyciu


Kupuj swoje ulubione Ochrona modele i ciesz się sporty ekstremalne. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Kingii Weareable. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Kingii Weareable, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w sporty ekstremalne telefonicznie lub email.

Cechy Kingii Weareable

Podkategorie

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Kingii

-

Produkt ten może być noszony przez 2-latka?

Nasi eksperci odpowiadają

Witaj! Marka mówi: nie radzę to być noszone na niemowlęcia zwłaszcza młodych. Oświadczamy, 16 lat, ale z nastolatków jest za zgodą rodziców. Nie dość pewien, jak 2-latka będzie zrozumieć, jak nawet go używać.
Dzięki!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności