up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna flecha

La Sportiva

La sportiva

La Sportiva została założona przez Narsico Delladio we Włoszech w 1928 roku. Firma oferuje najlepsze obuwie techniczne, akcesoria i odzież do przygód na świeżym powietrzu, takich jak wędrówki, jazda na nartach, wspinaczka, bieganie i alpinizm. La Sportiva ponownie skonfigurowała swoje buty do wspinaczki i trekkingu z technologią i stylem, które zapewniają dodatkowe pchanie, wsparcie i komfort na kamienistych trasach. Z pewnością do takich aktywności na świeżym powietrzu potrzebujesz pary butów, która jest specjalnie do tego zaprojektowana. Zwykłe zwykłe trampki nie dadzą Ci wyników w porównaniu ze specjalnie zaprojektowanymi butami górskimi.
Jeśli jesteś pasjonatem odkrywania pagórkowatych obszarów, musisz mieć wszystkie niezbędne urządzenia, zanim wyjdziesz. La Sportiva oferuje asortyment odzieży, obuwia i akcesoriów, które zaspokoją potrzeby każdego klienta z całego świata.

Biegi górskie

Biegi górskie

Wędrówki

Wędrówki

wspinaczka

wspinaczka

zbliżać się

zbliżać się

Alpinizm

Alpinizm

narty

narty

Kategorii

Odzież męska

Wszystko( La Sportiva )
clouse menu Zamknij