Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lalizas

Lalizas Alpha Automatic 170N

  • Lalizas Alpha Automatic 170N
  • Lalizas Alpha Automatic 170N
  • Lalizas Alpha Automatic 170N

Lalizas Alpha Automatic 170N

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Lalizas Alpha Automatic 170N

Alpha kamizelka inflacji gazu został zaprojektowany, aby zaoferować niedrogie bezpieczeństwo dla wszystkich. Kompaktowa konstrukcja, niska waga, wysoka jakość konstrukcji jest bezpośrednio przypisać do naszej klasy wiodących Omega kamizelkę ratunkową.


Alpha kamizelka oferuje bardziej racjonalnym projekt dla żeglarzy przybrzeżnych i przybrzeżnych. Według każdego kodu, są one wyposażone w jedną komorę, która może być pompowana poprzez Lalizas ręcznej głowicy roboczej (20220, certyfikowany zgodnie z ISO 12402) lub za pośrednictwem 7 głowy pracy auto Lalizas (20260, certyfikowany wg ISO 12402 7) i opatrzone ustnej rury inflacji zawierający zawory Lalizas (20610, certyfikat wg ISO 12402 7).


Nadmuchiwany zbiornik, który jest wykonany z materiału o dużej widoczności Żółty, składany jest w czerwoną walizką z nylonu zapinany na rzep i srebra kończącym się i to jest również wyposażony w Lalizas retro odblaskami (70180) (70020 i gwizdek, certyfikat wg ISO 12402 7 & 8).


Są one wyposażone w podnoszeniu pętlę i ciężki pierścień obowiązkiem D dla łatwiejszego ratunek.


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Lalizas Alpha Automatic 170N! Pomyśl o xtremeinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania sporty ekstremalne. xtremeinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Lalizas. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Ochrona.

Cechy Lalizas Alpha Automatic 170N

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij