Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lalizas

Lalizas Delta 150N SOLAS Automatic

Lalizas Delta 150N SOLAS Automatic

  • Lalizas Delta 150N SOLAS Automatic
  • Lalizas Delta 150N SOLAS Automatic
  • Lalizas Delta 150N SOLAS Automatic

Lalizas Delta 150N SOLAS Automatic

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Lalizas Delta 150N SOLAS Automatic

Lalizas kamizelki ratunkowe Delta 150N śledzić najnowsze specyfikacje SOLAS dla ostatecznego bezpieczeństwa będąc na pokładzie. Są one wyposażone w podwójne komory dla podwójnego zabezpieczenia i każda komora może być zawyżona przez jego poszczególne Lalizas automatycznej głowicy roboczej (20260, certyfikowany zgodnie z ISO 12402 7), który wspiera również ręczną aktywację. Nadmuchiwana komora, która jest wykonana z materiału o dużej widoczności Żółty, jest składana w walizce z zapięciem na rzep i jego rura inflacji uwzględnia nowe Lalizas czerwone ciśnieniowe zawory nadmiarowe (20611, certyfikowane wg ISO 12402 7).

Są one wyposażone w Lalizas retro odblaskami (70180), gwizdek (70010, ISO 12402 certyfikat na 7 i 8) oraz pętli podnoszenia z żółtej linii buddy dla łatwiejszego ratunek. Dodatkowo, wszystkie zatwierdzone Lalizas SOLAS latarki Kamizelka ratunkowa (70280, 71209, 71210) mogą być dodawane. Te dodatkowe przyjazne dla użytkownika kamizelki ratunkowe, zapewniają maksymalne dzięki bezpieczeństwa w celu ich szybkiej zdolności inflacji, nawet przy bardzo niskich temperaturach i są dostępne w jednym rozmiarze dla dorosłych, które mogą być łatwo dostosowane do pasażerów z piersi rozmiarze do 175cm lub więcej, przy wykorzystaniu z Lalizas pasie Extender (71161).


Lalizas Delta 150N SOLAS Automatic posiada oficjalną gwarancję Lalizas. Jako oficjalny detalista Lalizas, cała nasza oferta produktów sporty ekstremalne jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W xtremeinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Ochrona, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Kamizelki dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Lalizas Delta 150N SOLAS Automatic

Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij