Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lalizas

Lalizas ISO Delta 150N Automatic

  • Lalizas ISO Delta 150N Automatic
  • Lalizas ISO Delta 150N Automatic

Lalizas ISO Delta 150N Automatic

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Lalizas ISO Delta 150N Automatic

Bez uprzęży

Lalizas ISO 12402 3, Pakiet pasów Nadmuchiwane kamizelki ratunkowe ISO Delta 150N są zgodne z najnowszymi specyfikacjami ISO 12402 3 dla najwyższego bezpieczeństwa na pokładzie. Mają jedną komorę, którą można napompować odpowiednio za pomocą ręcznej głowicy Lalizas (71109) lub automatycznej (71201) (20220, certyfikowanej zgodnie z ISO 12402 7) i są wyposażone w ustną rurkę do napełniania, zawierającą czarne zawory Lalizas (20610, z certyfikatem

zgodnie z ISO 12402 7).

Nadmuchiwany pęcherz, który jest wykonany z żółtego materiału o wysokiej widoczności, składa się w nylonową walizkę z zapięciem na rzep, a także jest wyposażony w odblaskowe taśmy odblaskowe Lalizas (70180) i gwizdek (70010, certyfikowany zgodnie z ISO 12402 7 i 8). Przyjazne dla użytkownika kamizelki ratunkowe ISO Delta zapewniają maksymalne bezpieczeństwo dzięki możliwości szybkiego nadmuchiwania nawet w bardzo niskich temperaturach.

Idealny dla wszystkich statków, zwłaszcza tych małych, w których przestrzeń do przechowywania jest ograniczona. Są one wyposażone w pętlę do podnoszenia, aby ułatwić ratowanie.


Znasz wszystkie cechy, które sprawiają, że Lalizas ISO Delta 150N Automatic jest wyjątkowa. Jeśli interesuje Cię Lalizas ISO Delta 150N Automatic, musisz wiedzieć, że ten produkt jest dostępny w tej chwili w naszym sklepie internetowym xtremeinn. Nasza szeroka kolekcja Kamizelki zapewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz i będziesz mógł cieszyć się aktywnością z sporty ekstremalne w pełni. Korzystaj z zalet kupowania w xtremeinn i dołącz do największej społeczności sportowej.

Cechy Lalizas ISO Delta 150N Automatic

Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij