Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lalizas

Lalizas ISO Delta 150N Manual

  • Lalizas ISO Delta 150N Manual
  • Lalizas ISO Delta 150N Manual

Lalizas ISO Delta 150N Manual

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Lalizas ISO Delta 150N Manual

ISO 12402 3 Lalizas, paczka Belt ISO Delta 150N nadmuchiwane kamizelki ratunkowe, zgodne z ISO 12402 najnowszej specyfikacji ostatecznej 3 bezpieczeństwa podczas przebywania na pokładzie.


Są one wyposażone w jedną komorę, która może być pompowana za pomocą instrukcji Lalizas (71109) lub automatyczny (71201) szefa operacyjnego 20220, certyfikowany wg ISO 12402 7) odpowiednio i niedźwiedzie ustnej rury inflacji, zawierające Lalizas czarne zawory (20610, 12402 certyfikowane wg ISO 7) , Nadmuchiwany zbiornik, który jest wykonany z materiału o dużej widoczności Żółty, składany jest w walizce z nylonu z zapięciem na rzep, a także jest wyposażony w Lalizas retro odblaskami (70180) (70010 i gwizdek, certyfikowanych wg ISO 12402 7 i 8).


Te przyjazne dla użytkownika Delta ISO kamizelki zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, dzięki ich szybkiej zdolności inflacji, nawet przy bardzo niskich temperaturach. Idealny dla wszystkich statków, zwłaszcza małych, gdzie przestrzeń do przechowywania jest ograniczony. Są one wyposażone w podnoszeniu pętlę, dla łatwiejszego ratunek.


Sprawdź Lalizas ISO Delta 150N Manual w magazynie, w najlepszej cenie. Możesz również zapoznać się z produktami Ochrona i wybierać nasze najlepsze oferty. Znajdź najnowsze promocje i odkrywaj wszystkie nasze wyprzedaże w Kamizelki w niesamowitych cenach! Wszystko to, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę za każdym razem w xtremeinn.

Cechy Lalizas ISO Delta 150N Manual

Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij