Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lalizas

Lalizas Lamda Automatic 330N

  • Lalizas Lamda Automatic 330N
  • Lalizas Lamda Automatic 330N

Lalizas Lamda Automatic 330N

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Lalizas Lamda Automatic 330N

z kapturem natryskowym

Nadmuchiwane kamizelki ratunkowe Lalizas Lamda 150Ν, Lamda 275N i Delta 150N są zgodne z najnowszymi specyfikacjami SOLAS, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo na pokładzie. Posiadają podwójne komory dla podwójnego bezpieczeństwa, a każdą komorę można napompować za pomocą indywidualnej automatycznej głowicy Lalizas (20260, certyfikowanej zgodnie z ISO 12402 7), która obsługuje również ręczną aktywację. Nadmuchiwana komora, wykonana z żółtego materiału o wysokiej widoczności, jest złożona w valise z zapięciem na rzep, a jej rura inflacyjna zawiera nowe czerwone zawory bezpieczeństwa Lalizas (20611, certyfikowane zgodnie z ISO 12402 7).

Wszystkie modele są wyposażone w retro odblaskowe taśmy Lalizas (70180), gwizdek (70010, certyfikowany zgodnie z ISO 12402 7 i 8) oraz pętlę do podnoszenia z żółtą linią pomocniczą dla łatwiejszego ratowania. Dodatkowo można dodać wszystkie zatwierdzone latarki do kamizelek ratunkowych Lalizas SOLAS (70280, 71209, 71210). Te wyjątkowo przyjazne dla użytkownika kamizelki ratunkowe zapewniają maksymalne bezpieczeństwo dzięki możliwości szybkiego nadmuchiwania, nawet w bardzo niskich temperaturach, i są dostępne w jednym rozmiarze dla dorosłych, które można łatwo dopasować do pasażerów o wielkości klatki piersiowej do 175 cm lub więcej, przy użyciu przedłużacza pasa biodrowego Lalizas (71161).

Wszystkie modele nadmuchiwanych kamizelek ratunkowych Lalizas SOLAS są zaprojektowane tak, aby spełniać najwyższe standardy i zostały wyprodukowane przy użyciu materiałów najwyższej jakości, aby sprostać najbardziej niesprzyjającym warunkom w nagłych wypadkach. Są dostępne w dwóch różnych typach, w standardzie z walizką i paczką z paskiem, a ich lekka konstrukcja sprawia, że idealnie nadają się do stosowania na łodziach pasażerskich, statkach handlowych, jachtach, statkach rybackich i na wszystkich statkach, na których przestrzeń do przechowywania jest ograniczona.

Nowa, najwyższa gama nadmuchiwanych kamizelek ratunkowych Lalizas SOLAS Lamda 275N zapewnia najwyższe poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji, na każdym morzu na całym świecie, dzięki dużej wielkości komory i wyporności 275 Newtonów dzięki podwójnym butlom CO2 o pojemności 60 g .


Witaj w naszej Lalizas Lamda Automatic 330N specjalnej promocji. W xtremeinn, klienci znajdą nie tylko najlepsze ceny sprzętu sporty ekstremalne, ale również informacje na temat produktów sporty ekstremalne, które chcą kupić?. Ceny produktów są aktualne, oraz wszelkie niezbędne filtry są dostępne, co pozwala na porównanie podobnych produktów z najlepszych kategoriach takich jak Kamizelki .

Cechy Lalizas Lamda Automatic 330N

Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij