Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lalizas

Lalizas Lamda Automatic SOLAS 150N

  • Lalizas Lamda Automatic SOLAS 150N
  • Lalizas Lamda Automatic SOLAS 150N

Lalizas Lamda Automatic SOLAS 150N

Opis produktu Lalizas Lamda Automatic SOLAS 150N

Lalizas Lambda 150Ν nadmuchiwane kamizelki ratunkowe, Lambda 275N & Delta 150N śledzić najnowsze specyfikacje SOLAS dla ostatecznego bezpieczeństwa, podczas gdy na pokładzie. Są one wyposażone w podwójne komory dla podwójnej ochrony, a każda z nich może być napompowane przez jego poszczególne Lalizas automatycznej głowicy roboczej (20260, 12402 certyfikowanych wg ISO 7), który obsługuje również ręcznej aktywacji.


Nadmuchiwane komory, która jest wykonana z materiału o dużej widoczności Żółty, składany jest w walizce z zapięciem na rzep i jego rury inflacji uwzględnia nowe Lalizas czerwony ciśnieniowe zawory bezpieczeństwa (20611, certyfikat wg ISO 12402 7).


Wszystkie modele wszystkie są wyposażone Lalizas retro odblaskami (70180), (70010 gwizdkiem, certyfikowanych wg ISO 12402 7 i 8) oraz pętli podnoszenia z żółtej linii buddy dla łatwiejszego ratunek. Dodatkowo, wszystkie zatwierdzone SOLAS Lalizas kamizelkę można dodać latarki (70280, 71209, 71210).


Te dodatkowe przyjazne dla użytkownika kamizelki ratunkowe, zapewniają maksymalne bezpieczeństwo dzięki zdolności do ich szybkiej inflacji, nawet przy bardzo niskich temperaturach i są dostępne w jednym rozmiarze dla dorosłych, które mogą być łatwo dostosowane do pasażerów z piersi rozmiarze do 175cm lub więcej, z wykorzystaniem Lalizas pas biodrowy Extender (71161).


Wszystkie modele serii Lalizas SOLAS zwyczajne kamizelki ratunkowe, przeznaczone są do przestrzegania najwyższych standardów i są produkowane przy użyciu najwyższej jakości materiałów, aby wytrzymać najbardziej niekorzystne warunki w nagłych przypadkach.


Są one dostępne w dwóch różnych typów, standardowej walizce i pasa-pack, a ich lekka konstrukcja sprawia, że ​​idealnie nadaje się do użytku na łodzi pasażerskich, statków handlowych, jachtów, statków rybackich, a także we wszystkich statkach schowek jest ograniczona.


Interesuje Cię Lalizas Lamda Automatic SOLAS 150N? Jest w tym momencie w naszym sklepie xtremeinn, naszym sporty ekstremalne sklepie online. W xtremeinn znajdziesz więcej produktów sporty ekstremalne marki Lalizas. Nie czekaj i ciesz się Lalizas Lamda Automatic SOLAS 150N - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment sporty ekstremalne.

Cechy Lalizas Lamda Automatic SOLAS 150N

Płeć
Wiek
Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij