Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lalizas

Lalizas Pro Race 50N

Lalizas Pro Race 50N

  • Lalizas Pro Race 50N
  • Lalizas Pro Race 50N
  • Lalizas Pro Race 50N

Lalizas Pro Race 50N

Opis produktu Lalizas Pro Race 50N

Pro pomoc pływalności Wyścig został zaprojektowany jako "ostateczny" wysokiej kurtki wydajności. Jego kompaktowa produkcji idealnie nadaje się dla żeglarzy, kajakarzy sportowych pontonem i windsurferów.


Pro Race wyposażony pomoc pływalności miękkiej pianki o wysokiej gęstości PVC pływalność, w pasie rzep dwustronny

szelki, boczne wejście zapinane na zamek, z przodu kieszeń z siatki oraz taśmy odblaskowe SOLAS retro. Jest on zatwierdzony opinii najnowsze europejskie normy dotyczące pomocy 50N pływalności, ISO 12402 5. Wszystkie surowców są certyfikowane wg ISO 12402 ISO 12402 7 & 8, dla większej wytrzymałości, jakości i trwałości.


Nasz unikalny podwójny pasek na rzepy w pasie sprawia serii Race Pro w pełni regulowane do różnych wielkości klatki piersiowej i użytkowników z gumką ramiona sprawiają, że aby zmieścić młodszych użytkowników.Especificaciones:


Pływalności (N):> 50

Masa ciała (kg):> 70

Rozmiar klatki piersiowej (cm): 100 130


Lalizas Pro Race 50N dostępny w różnych typach. Kup go w xtremeinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Lalizas Pro Race 50N posiada oficjalną gwarancję marki Lalizas. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Ochrona i kategorii Kamizelki.

Cechy Lalizas Pro Race 50N

Płeć
Wiek
Rodzaj produktu

Recenzje klientów i pytania (4)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Kamizelka asekuracyjna

-

Jest bardzo wygodny i pozwala na swobodne poruszanie się podczas uprawiania windsurfingu

Świetna kamizelka ratunkowa

-

Najwyższa kamizelka ratunkowa, którą można indywidualnie dopasować za pomocą pasków na rzepy i która jest tak dobrze dopasowana. Ceny są bezkonkurencyjne

Dobra kamizelka

-

Jest bardzo wygodny i pozwala swobodnie przemieszczać się na ryby lub cokolwiek chcesz; Prawie nie zauważasz, że go nosisz. Nie testowałem pływalności, ale należy zrozumieć, że nie jest to kamizelka ratująca życie, ale raczej pomoc w utrzymaniu pływalności.

Dobra kamizelka

-

Dobra jakość i komfort

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij