Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Lalizas

Lalizas Sigma Manual No Harness 150N

  • Lalizas Sigma Manual No Harness 150N
  • Lalizas Sigma Manual No Harness 150N

Lalizas Sigma Manual No Harness 150N

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Lalizas Sigma Manual No Harness 150N

Kamizelka ratunkowa Sigma to ekonomiczna kamizelka ratunkowa dostępna w wersji automatycznej i ręcznej. Ultra lekka konstrukcja sprawia, że ​​Sigma jest wygodna w noszeniu, a system taśmy sprawia, że ​​jest to przyjazna dla użytkownika kamizelka ratunkowa.

Ta ekonomiczna kamizelka ratunkowa jest dostępna w kolorze czerwonym, a jej przezroczysty obszar pozwala użytkownikowi sprawdzić działanie głowicy. Według każdego kodu są one wyposażone w jedną komorę, którą można napompować za pomocą ręcznej głowicy sterującej Lalizas (20220, certyfikowane zgodnie z ISO 12402 7) lub za pomocą głowicy automatycznej Lalizas (20260, certyfikowane zgodnie z ISO 12402 7) i mieć ustnikową rurkę do nadmuchiwania z zaworami Lalizas (20610, certyfikowany zgodnie z ISO 12402 7).

Nadmuchiwany pęcherz wykonany z materiału High Visibility Yellow składa się w nylonową czerwoną walizkę z zapięciem na rzep i jest również wyposażony w odblaskowe taśmy Lalizas (70180) i gwizdek (70010, certyfikat ISO 12402 7 i 8). Są one wyposażone w pętlę do podnoszenia i wytrzymały pierścień D dla łatwiejszego ratowania.

Cechy:

Zatwierdzenie CE ISO 12401 dla wszystkich integralnych czarnych wiązek

Podwójnie zgrzewany szew pęcherzowy dla podwójnego bezpieczeństwa (Alpha)

Niezawodny mechanizm wyzwalania

Kompatybilny ze wszystkimi głównymi dostawcami butli CO2

Komercyjna zewnętrzna osłona ciężkiego ładunku

Łatwe pakowanie

Ekonomiczne zestawy uzbrojenia

170 Newtonów pływalności po pełnym napompowaniu

Głowice automatyczne zaprojektowane do nieuruchomienia przy ciężkich warunkach pogodowych

Utrzymuj prawidłową pozycję flotacji w wodzie (stroną zadrukowaną do góry)

W pełni regulowane paski

Wytrzymałe, nierdzewne pierścienie D do mocowania linki zabezpieczającej


Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Ochrona marki Lalizas, znalazłeś najlepsze miejsce w xtremeinn. W xtremeinn pracujemy z najlepszymi markami, jak Lalizas, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze sporty ekstremalne produkty, jak Lalizas Sigma Manual No Harness 150N. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Lalizas Sigma Manual No Harness 150N tak szybko, jak to możliwe.

Cechy Lalizas Sigma Manual No Harness 150N

Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij