Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Midland

Midland Jimu Entry Robot

Midland Jimu Entry Robot

Midland Jimu Entry Robot

Midland Jimu Entry Robot

  • Midland Jimu Entry Robot
  • Midland Jimu Entry Robot
  • Midland Jimu Entry Robot
  • Midland Jimu Entry Robot
  • Midland Jimu Entry Robot

Midland Jimu Entry Robot

Opis produktu Midland Jimu Entry Robot

Jimu Robot Kit to interaktywna cegiełki do budowy własnego robota i zaprogramować swoje ruchy poprzez darmową aplikację.

Robotyka zestawy dla dzieci często zawierają wiele drobnych części, które łatwo zgubić. Jimu Robot oferuje odpowiednie dla dzieci w wieku od 8 lat z kodem kolorów, który pozwala na szybką identyfikację części.

Wszystkie części przystawkę bez użycia narzędzi i zawierają trwałych i przyjaznych dla środowiska materiałów o środowisko.

Z Jimu Robot można zrobić robota wziąłeś sobie wyobrazić, czy można zbudować jeden, który zamierza wniosku zgodnie z instrukcjami krok po kroku.

Można także udostępniać swoje projekty w internecie dzięki Jimu Wspólnoty!

Pudełko zawiera:

372 strony ze sobą połączone

7 serwomotoreduktory

1 Control Unit

1 Bateria

1 Zasilacz

Linki do Wspólnoty Jimu i pobrania

Skrócona instrukcja obsługi Zastosowanie

Jak zbudować i Program robotów w maju, a także tworzyć wiele innych ...


Kupuj swoje ulubione Działalność marketingowa modele i ciesz się sporty ekstremalne. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Midland Jimu Entry Robot. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Midland Jimu Entry Robot, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w sporty ekstremalne telefonicznie lub email.

Opinie klientów i pytania (1)

Napisz recenzję tego produktu i zdobądź CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: Twoje recenzje zostaną sprawdzone przez naszych pracowników i opublikowane w ciągu pięciu dni roboczych. Odpowiedz na Twoje pytanie zostanie udzielona mailem więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest prawidłowy.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij