Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Midland

Midland Jimu

Midland Jimu

Midland Jimu

Midland Jimu

  • Midland Jimu
  • Midland Jimu
  • Midland Jimu
  • Midland Jimu
  • Midland Jimu

Midland Jimu

Opis produktu Midland Jimu

Jimu Robot Kit to interaktywna cegiełki do budowy własnego robota i zaprogramować swoje ruchy poprzez darmową aplikację.

Robotyka zestawy dla dzieci często zawierają wiele drobnych części, które łatwo zgubić. Jimu Robot oferuje odpowiednie dla dzieci w wieku od 8 lat z kodem kolorów, który pozwala na szybką identyfikację części.

Wszystkie części przystawkę bez użycia narzędzi i zawierają trwałych i przyjaznych dla środowiska materiałów o środowisko.

Z Jimu Robot można zrobić robota wziąłeś sobie wyobrazić, czy można zbudować jeden, który zamierza wniosku zgodnie z instrukcjami krok po kroku.

Można także udostępniać swoje projekty w internecie dzięki Jimu Wspólnoty!

Pudełko zawiera:

372 strony ze sobą połączone

7 serwomotoreduktory

1 Control Unit

1 Bateria

1 Zasilacz

Linki do Wspólnoty Jimu i pobrania

Skrócona instrukcja obsługi Zastosowanie

Jak zbudować i Program robotów w maju, a także tworzyć wiele innych ...


Kupuj Midland Jimu w najniższej cenie! Twój sklep online sporty ekstremalne, xtremeinn sprawi, że spełnią się twoje marzenia! Znajdź Działalność marketingowa w bezkonkurencyjnych cenach. Wystarczy popatrzeć na nasze szczegółowe opisy i opinie innych klientów, którzy już zakupili Midland Jimu. Znajdź najnowsze obniżki i odkryj wszystkie nasze marki w katalogu sporty ekstremalne w świetnych cenach!

Cechy Midland Jimu

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Wspaniały!

-

Świetna zabawka! Wysoka jakość i naprawdę interesujące!

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij