Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nutrisport

Nutrisport Outdoor 20 Units Chocolate

  • Nutrisport Outdoor 20 Units Chocolate
  • Nutrisport Outdoor 20 Units Chocolate

Nutrisport Outdoor 20 Units Chocolate

Opis produktu Nutrisport Outdoor 20 Units Chocolate

Wzbogacony o szybką i powolną absorpcję węglowodanów, ten baton energetyczny jest idealny do uzupełnienia energii zużywanej podczas ćwiczeń, dzięki czemu mogą utrzymać maksymalną intensywność podczas sesji. Dzięki zrównoważonemu stosunkowi cukrów prostych i złożonych, zapobiega możliwym pikom cukru we krwi, które są wówczas odpowiedzialne za przerażający „efekt otaczający”, w którym to czasie dostępność energii spada, pośrednicząc w działaniu insuliny. Energetyczny charakter jego składników podkreśla także średniołańcuchowe trójglicerydy (znane jako MCT, średniołańcuchowe trójglicerydy). MCT są szybko metabolizującymi tłuszczami, które łatwo przyswajają i natychmiast dostarczają kalorii. Ten rodzaj tłuszczu nie jest wchłaniany w tkance tłuszczowej i jest bardzo korzystny dla sportowców wytrzymałościowych, którzy charakteryzują się zużyciem fizycznym, które zapewnia intensywność treningów i / lub zawodów. Ukończył spożycie energii dzięki kombinacji magnezu (170 mg na bar) i potasu (230 mg na bar), szczególnie odpowiednich, aby zapobiec występowaniu skurczów w sporcie, takim jak triathlon, gdzie pocenie się i zanik mięśni powoduje utratę tak niezbędnych minerałów dla sprawności fizycznej.Na koniec podkreśl zawartość białka, która jest niezbędna do zachowania masy mięśniowej i zapobiegania katabolizmowi podczas ćwiczeń. Aby jak najlepiej dostosować się do potrzeb sportowców wytrzymałościowych, bar OutDoor zapewnia odpowiednią ilość witamin, które pozwalają na szybką regenerację podczas wyścigu, a tym samym na kontynuowanie intensywnych ćwiczeń.


Nutrisport Outdoor 20 Units Chocolate jest dostępny w różnych opcjach i charakterystyce. Wybierz ten, który pasuje do twoich potrzeb i odbierz go w domu w ciągu kilku dni. Ponadto, w internetowym sklepie sporty ekstremalne znajdziesz Nutrisport Outdoor 20 Units Chocolate i powiązane produkty. Nasza gama produktów Suplementy sportowe została zaprojektowana, aby dać Ci całkowitą pewność, niezależnie od intensywności treningu lub aktywności sportowej.

Cechy Nutrisport Outdoor 20 Units Chocolate

Suplementy dla sportowców

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij