Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Crankshaft Replacement Lens Polarized

  • Oakley Crankshaft Replacement Lens Polarized
  • Oakley Crankshaft Replacement Lens Polarized

Oakley Crankshaft Replacement Lens Polarized

Opis produktu Oakley Crankshaft Replacement Lens Polarized

Dostosuj wygląd swoich okularów Crankshaft ™ i uzyskaj najlepszą wydajność optyczną tam, gdzie używasz go najbardziej. Wszystkie soczewki wymienne cechują się nieporównywalną klarownością, odpornością na uderzenia i filtrem 100% UV Oakleys HIGH DEFINITION OPTICS® (HDO®).

Dane techniczne:

Transmisja światła: 11%

Warunki świetlne: jasne światło

Kontrast: neutralny

Dopasowanie: Standardowe


W xtremeinn dążymy do tworzenia wysokiej jakości produktów dla sporty ekstremalne, które sprawią, że twoja aktywność będzie optymalna. Czy jesteś zainteresowany kupnem Oakley Crankshaft Replacement Lens Polarized? Jesteś szczęściarzem, ponieważ w xtremeinn w katalogu Ochrona i kategorii Części zapasowe oferujemy produkty sporty ekstremalne, które będą idealne dla Ciebie. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz je w ciągu kilku dni.

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij