Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Flak 2.0 XL Polarized

  • Oakley Flak 2.0 XL Polarized
  • Oakley Flak 2.0 XL Polarized
  • Oakley Flak 2.0 XL Polarized

Oakley Flak 2.0 XL Polarized

Opis produktu Oakley Flak 2.0 XL Polarized

Wersja XL oferuje standardową ramkę size z zwiększenie obecności obiektywu, a każdy milimetr widoku obwodowej jest zoptymalizowany z Wysokich Optics Definition, na trwałym lekkiej konstrukcji, które ma wydajność do następnego poziomu i przynosi styl na przejażdżkę. Niezbędne przybory do konkurencji, Flak 2.0 XL posiada 8,75 krzywiznę na bazie obiektywu ochrony przed słońcem, wiatrem i uderzeniami, a opatentowana XYZ Optics zachowuje przejrzystość wzdłuż całej krzywej podczas wcisnąć swoje granice z komfortem i bezpiecznego uścisku unobtainium. Stworzyliśmy szereg kombinacji obiektyw / ramy, dzięki czemu można wybrać opcji, w tym blasku mocy cięcia optyki HDPolarized, zrównoważonego transmisji światła soczewki Iridium i technologii soczewek Prizm, że dostraja kolory wizja, podkreślając, gdzie oko jest najbardziej wrażliwe na szczegół.Cechy:


Szary matowy kolor ramki dymu

Obiektyw kolor Prizm drogowego

Standard FitTechnologia:


8 Podstawa obiektywu:

Krzywizna boczna soczewek bazowych naszych 8,75 widok peryferyjnych rozszerza zasięg, zapewniając jednocześnie ochronę boczną, która poprawia przed słońcem, wiatrem i uderzeniami.


Unobtainium:

Miękkie syntetyczne hydrofilowe, zwiększa przyczepność, kiedy mokre chwycić lepiej, gdy pocą. To sprawia, że ​​idealnie nadaje się do Nasza Oferta i noski w okularach wydajności.


High Definition Optics:

High Definition Optics (HDO) jest zbiorem opatentowanych technologii, które pozwalają Oakley okulary spełniają lub przekraczają standardy testowania American National Standards Institute dla przejrzystości optycznej, wierności wizualnej i odporność na uderzenia.


Prizm drogowe:

Rewolucyjna technologia soczewek, który dostraja wizję konkretnych sportów i środowisk. Soczewki Prizm drogowe zwiększenia drogi, więc można zobaczyć przeszkód takich jak skały i wybojów szybko i poczuć się pewniej podczas jazdy.


Szukasz produktów Oakley, a konkretnie Oakley Flak 2.0 XL Polarized? Na xtremeinn można znaleźć pełną listę Ochrona sporty ekstremalne produktów i akcesoriów. Zamówiaj za pośrednictwem naszego sklepu internetowego xtremeinn. Masz 75 sposobów płatności. Sprawdź katalog i uzyskaj specjalne promocje sporty ekstremalne. Jeśli nie będziesz zadowolony, zwrócimy swoje pieniądze.

Cechy Oakley Flak 2.0 XL Polarized

Płeć
Wiek
Kategoria soczewki
Rodzaj produktu
Kolor

Recenzje klientów i pytania (2)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Świetnie

-

Doskonały produkt, bardzo lekki. W ogóle nie chodzi o noszenie odcieni.

Trwałość

-

Trwałość tego okulary soczewki jest bardzo dobra. SPOLARYZOWANEJ znaczek obiektywu jest cool.

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij