Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Flak Jacket Polarized

  • Oakley Flak Jacket Polarized
  • Oakley Flak Jacket Polarized

Oakley Flak Jacket Polarized

Opis produktu Oakley Flak Jacket Polarized

Dostosuj wygląd okularów Piątki Squared i uzyskać najlepsze parametry optyczne dla których używasz go najbardziej. Wszystkie obiektywy zamienne funkcji filtrowania UV pobicia przejrzystości, odporności na uderzenia i 100% High Definition OPTICS Oakley (HDO). Soczewki pasują Opinie Five Squared i piątkami 3.0 (Asian Fit) ramek.

Ważne Uwaga: Wymienne obiektywy nie może być zwrócony, jeśli zostały one zamontowane lub porysowana. Asian soczewki Fit nie mogą być instalowane w standardowych ramkach rozmiar okularów.

Bliższe dane

Obiektyw kształt standardowy

Kolor szkieł czarny iryd spolaryzowane

TECHNOLOGIE:

Optyka High Definition

Oakley Hdpolarized


W obecnej chwili Oakley Flak Jacket Polarized dostępny jest w xtremeinn. Sprawdź jakie inne produkty sporty ekstremalne, marki Oakley znajdziesz w sklepie z sporty ekstremalne. Stwórz swój outfit z modelami Części zapasowe. W xtremeinn posiadamy najnowsze modele Ochrona. Sprawdź naszą kolekcję sporty ekstremalne i znajdź coś dla siebie.

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij