Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Flak Jacket Polarized

  • Oakley Flak Jacket Polarized
  • Oakley Flak Jacket Polarized

Oakley Flak Jacket Polarized

Opis produktu Oakley Flak Jacket Polarized

Dostosuj wygląd swoich piątych okularów kwadratowych i uzyskaj najlepszą wydajność optyczną tam, gdzie jej najbardziej używasz.

Wszystkie funkcje Replacementllenses zapewniają niezrównaną klarowność, odporność na uderzenia i 100% filtrowanie ultrafioletowe optyki High Definition firmy Oakley (Hdo). Płaty Fit Fives Squared And Fives 3.0 (Asian Fit). Ważna uwaga:

Replacementllenses mogą nie zostać zwrócone, jeśli zostały zamontowane lub porysowane.

Azjatyckich Fitllenses nie można zainstalować w standardowych rozmiarach okularów. Szczegóły kształtu soczewki Standard.

Technologie: High Definition Optics Oakley Hdpolaryzowany.Oakley Flak Jacket Polarized to idealny produkt, aby osiągnąć twoje cele związane z sporty ekstremalne. Dobierz dodatkowo inne powiązane produkty Części zapasowe i ciesz się sportem jak nigdy dotąd. Niektóre z naszych produktów Ochrona znajdziesz w specjalnej promocji. Znajdziesz je na stronie xtremeinn! Oferujemy szeroki wybór Oakley, ten producent jest znany w najwyższej jakości materiałów.

Cechy Oakley Flak Jacket Polarized

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij