Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Half Jacket 2.0 Replacement Lens Prizm Polarized

  • Oakley Half Jacket 2.0 Replacement Lens Prizm Polarized
  • Oakley Half Jacket 2.0 Replacement Lens Prizm Polarized

Oakley Half Jacket 2.0 Replacement Lens Prizm Polarized

Opis produktu Oakley Half Jacket 2.0 Replacement Lens Prizm Polarized

Dostosuj wygląd swoich okularów Half Jacket 2.0 i uzyskaj najlepszą wydajność optyczną tam, gdzie używasz go najbardziej. Wszystkie soczewki wymienne cechują się nieporównywalną klarownością, odpornością na uderzenia i filtrem 100% promieniowania UV Oakleys High Definition Optics® (HDO®).

Dane techniczne:

Transmisja światła: 15%

Warunki świetlne: jasne światło

Kontrast: Zwiększony

Dopasowanie: Standardowe


Interesuje Cię Oakley Half Jacket 2.0 Replacement Lens Prizm Polarized? Jest w tym momencie w naszym sklepie xtremeinn, naszym sporty ekstremalne sklepie online. W xtremeinn znajdziesz więcej produktów sporty ekstremalne marki Oakley. Nie czekaj i ciesz się Oakley Half Jacket 2.0 Replacement Lens Prizm Polarized - dzieli Cię tylko kilka klików. Odkryj szeroki asortyment sporty ekstremalne.

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij