Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Oakley

Oakley Latch Prizm Polarized Prizm

Oakley Latch Prizm Polarized Prizm

  • Oakley Latch Prizm Polarized Prizm
  • Oakley Latch Prizm Polarized Prizm
  • Oakley Latch Prizm Polarized Prizm

Oakley Latch Prizm Polarized Prizm

Opis produktu Oakley Latch Prizm Polarized Prizm

Soczewki wymienne Holbrook Dostosuj wygląd swoich okularów Holbrook i uzyskaj najlepszą wydajność optyczną tam, gdzie używasz jej najbardziej. Wszystkie soczewki wymienne cechują się nieporównywalną klarownością, odpornością na uderzenia i filtrem 100% promieniowania UV Oakleys High Definition Optics® (HDO®).

Dane techniczne:

Transmisja światła: 16%

Warunki świetlne: jasne światło

Kontrast: Zwiększony


Wszystkie produkty sporty ekstremalne z kategorii Części zapasowe mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W xtremeinn znajdziesz szeroki wybór Ochrona produktów od Oakley. Oakley Latch Prizm Polarized Prizm w cenie 100.49 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij