Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ocean sunglasses

Ocean sunglasses Bai

  • Ocean sunglasses Bai
  • Ocean sunglasses Bai

Ocean Sunglasses Bai

Opis produktu Ocean sunglasses Bai

Bai przez ocean Okulary. Te okulary są wykonane z wysokiej jakości octanu zaoferować wygodne i lekkie dopasowanie. Dodają również odrobina stylu retro dopasować wygląd kochasz. Spolaryzowane soczewki z systemem ATOM oferują maksymalną ochronę oka przed promieniowaniem UV. Strzegą przed nawet w najtrudniejszych promieni. Bai przez ocean okulary, co należy nosić, jeśli kochasz rocznika i stylu retro.

Dane techniczne:

REGULACJA:

Ochrony zgodnie z EN 1836 CE i USA ANSI Z80.3

OBIEKTYW:

w / 6c kat.3 SmokeUV100% spolaryzowanym systemie ATOM

RAMA:

Octan materiał lekki

PASEK:

Nie

MATERIAŁ:

Octan materiał lekki


Jeśli szukasz Ocean sunglasses Bai, masz szczęście. W sklepie sporty ekstremalne znajdziesz najlepsze ceny, możesz mieć pewność, że znajdzie to w xtremeinn. Nie czekaj dłużej i złóż zamówienie produktów Ochrona. xtremeinn oferuje ekskluzywne produkty Gogle dla wielu aktywności. Gogle zaprojektowane są by odpowiedzieć twoim potrzebom i wymaganiom.

Cechy Ocean sunglasses Bai

Rodzaj soczewki
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij