Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ocean sunglasses

Ocean sunglasses Circle

Ocean sunglasses Circle

Ocean sunglasses Circle

  • Ocean sunglasses Circle
  • Ocean sunglasses Circle
  • Ocean sunglasses Circle
  • Ocean sunglasses Circle

Ocean Sunglasses Circle

Opis produktu Ocean sunglasses Circle

Okrągłe okulary na co dzień przez ocean okulary są nowe okrągłe okulary modelu z Oceanu dla tych dziewczyn, które kochają modę i sport. Są idealne dla tych chwil, gdy jesteś relaks na plaży lub na śniegu lub po prostu idąc ulicą ze swoimi przyjaciółmi. Okrąg okrągłe okulary zostały stworzone, aby chronić oczy przed słońcem z spolaryzowane soczewki z najfajniejszych stylu.

Dzięki innowacyjnej konstrukcji, który pasuje do każdego kształtu nosa i twarzy, grono okrągłe okulary zostały stworzone zgodnie z nowymi trendami mody i okrągłe okulary stylów, koncentrując się na najbardziej stylowych modeli okrągłych. Dla tych dziewczyn, które kochają modę i sport, okrąg okrągłe okulary zostały stworzone, aby chronić oczy przed słońcem z spolaryzowane soczewki z najfajniejszych stylu. Dostępne z ramki i soczewki w różnych kolorach, dzięki czemu można je połączyć!

Cechy:

Soczewki polaryzacyjne chronią oczy

Wielokrotne połączenia ramy i soczewek

Na co dzień okulary wykonane octanem materiału Lightweight

Dane techniczne:

REGULACJA:

Ochrony zgodnie z EN 1836 CE i USA ANSI Z80.3

OBIEKTYW:

w / 6c Cat.3 Smoke

UV100% Ochrona / CE z systemem ATOM

Spolaryzowana systemu ATOM

HYDROFOBOWY Powłoka wodoodporna ochrona Anti wpływ

RAMA:

Octan materiał lekki

PASEK:

Nie

MATERIAŁ:

Octan materiał lekki


Jeśli szukasz dobrej jakości Gogle artykułów, to nasza oferta Gogle z pewnością spełni oczekiwania. Zalecamy Ocean sunglasses Circle, w cenie 68.49 $. xtremeinn jest najlepszym rozwiązaniem, aby kupić sprzęt sporty ekstremalne w najlepszej cenie. Jeśli cena okaże się niższa Ocean sunglasses Circle, dopasujemy cenę!

Cechy Ocean sunglasses Circle

Rodzaj soczewki

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij