Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ocean sunglasses

Ocean sunglasses Cyclops

Ocean sunglasses Cyclops

Ocean sunglasses Cyclops

  • Ocean sunglasses Cyclops
  • Ocean sunglasses Cyclops
  • Ocean sunglasses Cyclops
  • Ocean sunglasses Cyclops

Ocean Sunglasses Cyclops

Opis produktu Ocean sunglasses Cyclops

Cyklop okrągłe okulary przez Ocean okulary są nowy model okrągłe okulary dla tych, którzy kochają modę i sport. Są idealne dla tych chwil, gdy jesteś relaks na plaży lub na śniegu lub po prostu idąc ulicą ze swoimi przyjaciółmi. Cyklop okrągłe okulary zostały stworzone, aby chronić oczy przed słońcem soczewki polaryzacyjne z najfajniejszych stylu w oparciu o nowe obiektywy trends.Polarized chronić oczy wielu kombinacji ramek i soczewek Okrągłe okulary wykonane z lekkiego materiału.

Dzięki innowacyjnej konstrukcji, który pasuje do każdego kształtu nosa i twarzy, Ciclops okrągłe okulary zostały stworzone zgodnie z nowymi trendami mody i okrągłe okulary stylów, koncentrując się na najbardziej stylowych modeli okrągłych. Dla tych, którzy kochają modę i sport, Ciclops okrągłe okulary zostały stworzone, aby chronić oczy przed słońcem z spolaryzowane soczewki z najfajniejszych stylu. Dostępne z ramki i soczewki w różnych kolorach, dzięki czemu można je połączyć!

Dane techniczne:

REGULACJA:

Ochrony zgodnie z EN 1836 CE i USA ANSI Z80.3

OBIEKTYW:

W / 6c Cat.3 Smoke

UV100% Ochrona / CE z systemem ATOM

Spolaryzowana systemu ATOM

HYDROFOBOWY Powłoka wodoodporna ochrona Anti wpływ

RAMA:

Octan materiał lekki

MATERIAŁ:

Octan materiał lekki


Ocean sunglasses Cyclops dostępny w różnych typach. Kup go w xtremeinn, by pełni skorzystać ze wszystkich zalet. Dodatkowo, Ocean sunglasses Cyclops posiada oficjalną gwarancję marki Ocean sunglasses. Ponadto, możesz uzupełnić twoje zamówienie innymi produktami z katalogu Ochrona i kategorii Gogle.

Cechy Ocean sunglasses Cyclops

Rodzaj soczewki

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij