Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Ocean sunglasses

Ocean sunglasses Elisa

Ocean sunglasses Elisa

Ocean sunglasses Elisa

  • Ocean sunglasses Elisa
  • Ocean sunglasses Elisa
  • Ocean sunglasses Elisa
  • Ocean sunglasses Elisa
  • Ocean sunglasses Elisa

Ocean Sunglasses Elisa

Opis produktu Ocean sunglasses Elisa

Elisa jest synonimem przepychu. Byliśmy inspirowane w tajemniczej dziewczynki do tworzenia tych przypadkowych okulary, które będą wyglądać każda rundzie off. Elisa przypadkowi okulary są uważane za ekskluzywne osób, które nie Resing się z pierwszą rzeczą, jaką widział. Ich kształt owalny złapie uwagę na piękno. Elegants i wyrafinowany, Elisa przypadkowi okulary są najlepszym wyborem, jeśli szukasz nowoczesnym stylu gotowy do triumfu.

Elisa przypadkowi okulary, dzięki ich systemu odpornego na uderzenia. Są wytrzymałe i bardzo lekkie, idealne do przenoszenia je zawsze przy sobie. Te przypadkowe okulary zostały stworzone, dzięki czemu można korzystać z nich w każdej sytuacji. Z ich spolaryzowane soczewki można zabezpieczyć się przed najtrudniejszym słońcu. Poza tym, Elisa przypadkowi okulary zostały zaprojektowane tak, aby nie martwić, jeśli się mokre, ponieważ są hydrofobowe. Te okulary są dostępne na co dzień w różnych kolorach i soczewek, dzięki czemu można je połączyć.

Cechy:

Soczewki polaryzacyjne chronią oczy

Wielokrotne połączenia ramy i soczewek

Na co dzień okulary wykonane z lekkiego materiału

Dane techniczne:

REGULACJA:

Ochrony zgodnie z EN 1836 CE i USA ANSI Z80.3

OBIEKTYW:

w / 6c Cat.3 Smoke

UV100% Ochrona / CE z systemem ATOM

Spolaryzowana systemu ATOM

HYDROFOBOWY Powłoka wodoodporna ochrona Anti wpływ

RAMA:

Octan materiał lekki

PASEK:

Nie

MATERIAŁ:

Octan materiał lekki


Kupuj swoje ulubione Ochrona modele i ciesz się sporty ekstremalne. Masz prawo do zwrotu w ciągu 30 dni, jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu Ocean sunglasses Elisa. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zakupu Ocean sunglasses Elisa, skontaktuj się z naszym zespołem specjalistów w sporty ekstremalne telefonicznie lub email.

Cechy Ocean sunglasses Elisa

Rodzaj soczewki
Kolor

Recenzje klientów i pytania (1)

Napisz recenzję o tym produkcie i zarabiaj CoINNs (tylko istniejący klienci)

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

(tylko obecni klienci)

Napisz recenzję lub zadaj pytanie naszemu zespołowi ekspertów

Ocena produktu

Uwaga: twoja opinia zostanie sprawdzona przez nasz zespół i opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Odpowiedź na twoje pytanie zostanie wysłana pocztą elektroniczną, więc upewnij się, że Twój adres e-mail jest poprawny.

Akceptuję Polityka Prywatności

Zamknij